Natalia Woźnica

  • Taniec Nowoczesny

Trener zespołu Spark Team Juniors. Natalia swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 5 lat, dołączając do grupy tańca nowoczesnego w Młodzieżowym Domu Kultury w swoim rodzinnym mieście. W kolejnych latach rozwijała swoje zainteresowanie tańcem, które w krótkim czasie przerodziło się w prawdziwą pasję.

O instruktorze

Trener zespołu Spark Team Juniors.

Natalia swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 5 lat, dołączając do grupy tańca nowoczesnego w Młodzieżowym Domu Kultury w swoim rodzinnym mieście. W kolejnych latach rozwijała swoje zainteresowanie tańcem, które w krótkim czasie przerodziło się w prawdziwą pasję.

Wraz ze swoim zespołem zdobyła wiele tytułów podczas zawodów krajowych i międzynarodowych. Były to sukcesy zarówno grupowe (z formacją), jak i indywidualne (solo). Chcąc dalej rozwijać swoją taneczną karierę Natalia przeniosła się do Egurrola Dance Studio, gdzie od 2019 roku jest tancerką zespołu Spark team Juniors.

Dziś Natalia chce dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi, dlatego po ukończeniu Intensywnego Kursu Instruktorskiego w Egurrola Dance Studio została instruktorką szkoły w Wawrze.

Jest otwarta na zdobywanie nowych doświadczeń i stale dba o swój rozwój, biorąc udział w różnego rodzaju warsztatach i obozach tanecznych.

Zespoły prowadzone przez Natalię Woźnicę

Otwarty Casting
Disco Dance
Juniorzy
Tak
Warszawa
Warszawa – Wawer
Spark Team Juniors

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj