Oliwia Bujak

  • Hip Hop
  • Commercial

Trener zespołu V3. Oliwia to wieloletnia tancerka Egurrola Dance Studio. Swoją przygodę z tańcem zaczęła już w wieku 7 lat od tańca nowoczesnego. Dzięki jej zaangażowaniu, ciężkiej pracy i przede wszystkim ogromnej miłości do tańca udało jej się zasilać szeregi zespołu Luz 3.

O instruktorze

Trener zespołu V3. Oliwia to wieloletnia tancerka Egurrola Dance Studio. Swoją przygodę z tańcem zaczęła już w wieku 7 lat od tańca nowoczesnego. Dzięki jej zaangażowaniu, ciężkiej pracy i przede wszystkim ogromnej miłości do tańca udało jej się zasilać szeregi zespołu Luz 3. Następnie trafiła pod skrzydła cudownej trenerki Katarzyny Mieczkowskiej, u której najpierw z zespołem V3, a już rok później wraz z flagowym zespołem V2 zdobywała wiele osiągnięć, zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej.

Taniec jest największą pasją Oliwii, którą stara się nieustannie pielęgnować i rozwijać. Od wielu lat najbliższy jej sercu jest hip hop, jednak szkoli się stale także w innych stylach, np. high heels czy contemporary. Oliwia nie wyobraża sobie życia bez tańca, dlatego jako instruktor chce przekazywać i dzielić się swoja pasją z innymi, aby oni także mogli zakochać się w tej wyjątkowej formie sztuki.

Zespoły prowadzone przez Oliwię Bujak

Otwarty Casting
Commercial
Młodzież
Tak
Warszawa
Warszawa – Ochota
V3

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj