Patrycja Łebska

  • Hip Hop

Trener zespołu Scream Crew Juniors oraz instruktor Egurrola Dance Studio we Wrocławiu. Dyplomowany instruktor tańca (specjalizacja hip-hop dance), absolwentka kierunku Doradztwo i Coaching, która posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć tanecznych, a ponad 10-letnie w pracy z ludźmi.

O instruktorze

Trener zespołu Scream Crew Juniors oraz instruktor Egurrola Dance Studio we Wrocławiu.

Dyplomowany instruktor tańca (specjalizacja hip-hop dance), absolwentka kierunku Doradztwo i Coaching, która posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć tanecznych, a ponad 10-letnie w pracy z ludźmi.

Tańczy od 25 lat, a style, w których się specjalizuje to: hip-hop dance, high heels oraz waacking. Wieloletnia członkini wrocławskiej ekipy „That’s Right Crew”, gdzie pod okiem Marty Mościckiej oprócz hip-hop’u zdobyła wiedzę i umiejętności w innych stylach, takich jak: lite feet, house, czy locking. Aktywnie uczestniczy w projektach, wydarzeniach oraz największych zawodach tanecznych w kraju i na świecie, kiedyś osiągając sukcesy z ekipą TRC, dziś – startując solo. Jej ostatnim osiągnięciem jest dojście do Top 8 w waackingu na Step Ya Game Up w Nowym Jorku (2022). Przez lata szkoliła się w Polsce i za granicą pod okiem specjalistów w swojej dziedzinie, takich jak: Henry Link, Loose Joint, Budda Stretch, Mr. Wiggles, Kyoka, Chrybaby Cozie, HypeGirl, Caleaf, Cebo, Sekou Heru, Archie Burnett, Princess Lockerooo, Aisha Francis, Kiira Harper, Nicole Kirkland, Kyla Fajardo, Jouana Samia, Priscilla Villa, Alisa Tsitseronova, Doma, Żurek, Klaudia Antos, Jessica Ali, Marcin Rębilas, Jacek Owczarek i inni.

Patrycja uważa, że nauczyciel powinien nieustannie się rozwijać. Poznawanie różnych stylów tanecznych pozwala na wszechstronność i coraz większą świadomość ruchu, co może później przekazać podopiecznym. Kocha zarówno freestyle jak i tworzenie choreografii, więc na swoich zajęciach przeplata oba te światy popierając je rzetelną wiedzą, techniką oraz dużą dawką dobrej energii.

Zespoły prowadzone przez Patrycję Łebską

Hip Hop
Juniorzy
Nie
Wrocław
Scream Crew Juniors

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj