Przemysław Wojszel

  • Taniec Użytkowy
  • Taniec Towarzyski

Starszy Instruktor Egurrola Dance Studio, dyplomowany instruktor tańca towarzyskiego, tancerz najwyższej międzynarodowej klasy „S” w stylu latynoamerykańskim. Wielokrotny finalista Grand Prix Polski, Akademickich Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski. Przemek szkoli się również w stylach użytkowych, takich jak mambo, bachata czy tango argentino.

O instruktorze

Starszy Instruktor Egurrola Dance Studio, dyplomowany instruktor tańca towarzyskiego, tancerz najwyższej międzynarodowej klasy „S” w stylu latynoamerykańskim. Wielokrotny finalista Grand Prix Polski, Akademickich Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski. Przemek szkoli się również w stylach użytkowych, takich jak mambo, bachata czy tango argentino. Swoje umiejętności rozwijał pod okiem najlepszych polskich trenerów oraz na międzynarodowych campach pod okiem najlepszych wykładowców na świecie.

Zawsze chciał dzielić się swoją pasją do tańca i szerzyć ją wśród ludzi w każdym wieku. Charytatywnie udzielał lekcji w świetlicy socjoterapeutycznej dla dzieci, przygotowywał pokazy na studniówce, a w 2012 roku ukończył Intensywny Kurs Instruktorski w Egurrola Dance Studio z wyróżnieniem i najlepszymi ocenami pośród wszystkich uczestników oraz egzaminem zdanym na 6, a obecnie sam szkoli adeptów kursu.

Od wielu lat Przemek związany jest z Egurrola Dance Studio. Za swoją pracę instruktorką otrzymał wiele wyróżnień – został między innymi nagrodzony tytułami „Debiutu Roku” oraz „Instruktora Roku”. Współtworzy także programy nauczania z zakresu tańca towarzyskiego i współorganizuje wyjazdy i wydarzenia dla par, które cieszą się dużą popularnością wśród kursantów.

Jego lekcje są sumiennie i starannie przygotowane, pełne energii i radości, jaką daje taniec. Przemek jest osobą bardzo cierpliwą, która indywidualnie podchodzi do każdego kursanta, nie zapominając i nie pomijając reszty grupy. Na zajęciach ceni sobie dobrą atmosferę i dba o samopoczucie wszystkich uczestników, co podnosi jakość jego zajęć oraz integruje całą grupę. Każdy, kto chce zacząć swoją przygodę z tańcem towarzyskim obowiązkowo powinien dołączyć do grup Przemka! Wystarczy, że pojawicie się na jednych zajęciach, a gwarantujemy, że będziecie chcieli osiągnąć wszystkie poziomy tańca towarzyskiego pod jego okiem.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj