Sebastian Gerasik

  • Hip Hop
  • Commercial

Wszechstronny tancerz i instruktor tańca hip hop, który swoją pasję do tańca rozwija od 6. roku życia. Od siedmiu lat zasila flagowe zespoły Egurrola Dance Studio, w tym ostatnie 4 lata w młodzieżowym zespole hip hopowym SWAGG, z którym dwukrotnie stanął na podium Mistrzostw Polski IDO. Ma na swoim koncie także wiele innych sukcesów turniejowych, zarówno na arenie Polski, jak i międzynarodowych.

O instruktorze

Wszechstronny tancerz i instruktor tańca hip hop, który swoją pasję do tańca rozwija od 6. roku życia. Od siedmiu lat zasila flagowe zespoły Egurrola Dance Studio, w tym ostatnie 4 lata w młodzieżowym zespole hip hopowym SWAGG, z którym dwukrotnie stanął na podium Mistrzostw Polski IDO. Ma na swoim koncie także wiele innych sukcesów turniejowych, zarówno na arenie Polski, jak i międzynarodowych. Najważniejsze z nich to Mistrzostwo Polski IDO oraz WADF zarówno w prezentacjach indywidualnych, jak i grupowych, jak również tytuł drugiego V-ce Mistrza Europy oraz finalisty Mistrzostw Świata IDO.

W 2017 roku Sebastian rozpoczął również swoją ścieżkę na scenie komercyjnej.
Przez ostatnie 6 lat jako tancerz Egurrola Dance Agency brał udział w największych produkcjach telewizyjnych w Polsce takich jak: „Dance, Dance, Dance”, „ You Can Dance – Nowa Generacja”, „Eurowizja” oraz „Eurowizja Junior”, „The Voice Kids” czy „The Voice of Poland” Jego umiejętności można było podziwiać podczas wielu koncertów takich jak: trasa koncertowa Roxie Węgiel „The X-tour” „Sylwester Marzeń” w Zakopanem, KFPP OPOLE, gdzie zatańczył u boku takich gwiazd jak Jason Derulo, HRVY, FRANS, Justyna Steczkowska, Edyta Górniak, Kasia Moś, Sylwia Grzeszczak, Ewelina Lisowska, Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz idoli młodszego pokolenia m.in. Viki Gabor, Roxie Węgiel i Sary James. Ma na swom koncie także udział w teledyskach do utworów „Superhero” Viki Gabor oraz „Korona” i „Głośniej” Roxie Węgiel.

Od wielu lat Sebastian stawia również duży nacisk na ciągłe doskonalenie się pod okiem najlepszych polskich oraz zagranicznych szkoleniowcó, wśród których znaleźli się. J Blaze, Zacc Milne, Kerrie Milne, Oriane Serveille, Alberto Blanco, Kenzo Alvares, Neal Piron, Jerky Jessy, Fabiane Leame, David Cottle czy Ola Papiór.

Sebastian zwraca szczególną uwagę na to, aby jego taneczny warsztat cechował się jak największą wszechstronnością, dlatego też chętnie bierze udział w projektach łączących różne techniki tańca (hip hop, jazz, contemporary).

Dotychczasowe osiągnięcia – zarówno turniejowe, jak i sceniczne, motywują Sebastiana do jeszcze większej pracy oraz samorozwoju, bo uważa, że idąc taką drogą można osiągnąć każdy swój cel i spełnić marzenia. Taką właśnie energią chce zarażać tancerzy na swoich zajęciach, na których będzie mógł dzielić się z nimi swoją pasją do tańca.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj