Sylwia Nieradka

  • Hip Hop
  • Commercial

Trener zespołu Streeters oraz instruktorka Egurrola Dance Studio Kraków. Od najmłodszych lat pasjonuje się tańcem, a jej najważniejszym celem jest stały rozwój taneczny i zarażanie pasją do tańca swoich podopiecznych. Scena to jej żywioł. Ma za sobą wiele wygranych zawodów tanecznych w całej Polsce. Szkoli się u najlepszych polskich i zagranicznych tancerzy, doskonaląc nie tylko warsztat hiphopowy, ale także inne style, by wciąż stawać się wszechstronnym tancerzem.

O instruktorze

Trener zespołu Streeters oraz instruktorka Egurrola Dance Studio Kraków. Od najmłodszych lat pasjonuje się tańcem, a jej najważniejszym celem jest stały rozwój taneczny i zarażanie pasją do tańca swoich podopiecznych.

Scena to jej żywioł. Ma za sobą wiele wygranych zawodów tanecznych w całej Polsce. Szkoli się u najlepszych polskich i zagranicznych tancerzy, doskonaląc nie tylko warsztat hiphopowy, ale także inne style, by wciąż stawać się wszechstronnym tancerzem. Swoją energią i miłością do tańca motywuje i zaraża do dalszej pracy. Na jej zajęciach nie tylko wyszlifujesz swój warsztat taneczny, ale także będziesz się świetnie bawić, bo Sylwia jest mega pozytywną osobą, która rozbawi Cię nie raz!

Zespoły prowadzone przez Sylwię Nieradkę

Hip Hop
Juniorzy
Kraków
Nie
Streeters Juniors

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj