Tomasz Zbącki

  • Jazz

Trener zespołu Funky Kids, wszechstronny tancerz i instruktor tańca jazzowego. Swoją przygodę taneczną rozpoczął w akademii tańca 4-20, w swoim rodzinnym mieście – Skierniewicach. Od 2017 roku zasila flagowy zespół Jazz One, z którym nadal osiąga niesamowite wyniki.

O instruktorze

Trener zespołu Funky Kids, wszechstronny tancerz i instruktor tańca jazzowego. Swoją przygodę taneczną rozpoczął w akademii tańca 4-20, w swoim rodzinnym mieście – Skierniewicach. Od 2017 roku zasila flagowy zespół Jazz One, z którym nadal osiąga niesamowite wyniki. Tomasz przez cały czas czynnie rozwija swoją pasję uczęszczając na zajęcia nie tylko z tańca jazzowego, ale również hip hopu czy commercial dance. Pozwala mu to czuć się swobodnie podczas występów przy wielu produkcjach telewizyjnych u boku tancerzy Zawodowej Grupy VOLT. Tomek jest pełen energii, nie boi się wyzwań i stałe zdobywa nowe doświadczenia. Na swoich zajęciach poza nienaganną techniką dba o dobrą atmosferę w grupie.

Zespoły prowadzone przez Tomasza Zbąckiego

Otwarty Casting
Dzieci
Jazz
Tak
Warszawa
Warszawa – Tarchomin
Funky Kids

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj