Wiktoria Czajkowska

  • Balet
  • Jazz
  • Technika Jazz
  • Taniec Nowoczesny

Dyplomowany instruktor tańca, absolwentka Intensywnego Kursu instruktorskiego Egurrola Dance Studio ze specjalizacją taniec jazzowy. Jej taneczna przygoda rozpoczęła się już w wieku 6 lat, kiedy swoje pierwsze kroki stawiała na zajęciach tańca współczesnego. Pasja do tańca nie pozwalała jej usiedzieć w miejscu i niebawem zapisała się na zajęcia z tańca klasycznego, który był początkiem jej tanecznej kariery.

O instruktorze

Dyplomowany instruktor tańca, absolwentka Intensywnego Kursu instruktorskiego Egurrola Dance Studio ze specjalizacją taniec jazzowy.

Jej taneczna przygoda rozpoczęła się już w wieku 6 lat, kiedy swoje pierwsze kroki stawiała na zajęciach tańca współczesnego. Pasja do tańca nie pozwalała jej usiedzieć w miejscu i niebawem zapisała się na zajęcia z tańca klasycznego, który był początkiem jej tanecznej kariery. Już po dwóch latach wystąpiła na deskach teatru Palladium w spektaklu „Księżniczka Szeherezada i Piraci”. Wkrótce po tym pokochała modern, który stał się jej największą pasją i został do dziś stylem, w którym najbardziej kocha się szkolić.

Trenowała jazz pod okiem Aleksandry Borkowskiej, z którą zdobyła wiele tytułów na krajowych mistrzostwach. Duży wpływ na jej rozwój mieli również tacy instruktorzy jak Anita Sawicka oraz Stefano Silvino, od których czerpała wiedzę w zakresie tańca contemporary. Nie są jej jednak obce style takie jak hip hop czy commercial, których uczyła się podczas swojej podróży i do dziś stara się rozwijać.

Wiktoria nie ogranicza się do jednego stylu, nieustannie rozwija się i trenuje podczas licznych warsztatów z polskimi i zagranicznymi instruktorami.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj