Wiktoria Dudzik

  • Balet
  • Jazz
  • Taniec Nowoczesny

Wiktoria jest dyplomowaną instruktorką sportu o specjalności taniec jazzowy. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w Egurrola Dance Studio we Wrocławiu. Szybko przekonała się, że taniec to dla niej nie tylko świetna forma spędzania czasu wolnego, ale również pasja.

O instruktorze

Wiktoria jest dyplomowaną instruktorką sportu o specjalności taniec jazzowy. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w Egurrola Dance Studio we Wrocławiu. Szybko przekonała się, że taniec to dla niej nie tylko świetna forma spędzania czasu wolnego, ale również pasja. Stale podnosi swoje umiejętności i rozwija się jako tancerka, biorąc udział w zajęciach i warsztatach z różnych stylów tańca. Na swoim koncie ma tytuł Championa 2023 w solo jazz, jest także medalistką Mistrzostw Polski i Mistrzostw Świata WADF. Dzięki pasji do tańca nauczyła się systematyczności i ambicji.

Wiktoria jest energiczną i otwartą osobą, co sprawia, że na zajęciach zaraża miłością do tańca swoich podopiecznych. Wierzy, że zaangażowanie i wiara w marzenia to podstawa sukcesu i tego uczy swoich kursantów.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj