Wiktoria Frącz

  • Taniec Nowoczesny

Absolwentka choreografii na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie i pedagogiki tańca na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Przez wiele lat związana z Zespołem Tanecznym PECH. Na swoim koncie ma szereg osiągnięć tanecznych, zarówno w kraju, jak i na arenie międzynarodowej.

O instruktorze

Absolwentka choreografii na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie i pedagogiki tańca na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Przez wiele lat związana z Zespołem Tanecznym PECH. Na swoim koncie ma szereg osiągnięć tanecznych, zarówno w kraju, jak i na arenie międzynarodowej. Wiktoria jest wielokrotną Mistrzynią Polski, Europy i Świata w stylach tańca disco dance, disco show, street dance show i show dance.

Wiktoria brała udział w licznych warsztatach tanecznych, między innymi w Broadway Dance Center w Nowym Yorku i International Dance Academy w Los Angeles, czy też projektach organizowanych przez Ambasadę USA w Polsce. Swoje umiejętności prezentowała na przeróżnych scenach, m.in. Teatru Wielkiego w Warszawie i Teatru im. J. Kochanowskiego w Opolu.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 4 lat, a dziś pragnie kształcić i przekazywać swoją pasję podopiecznym. Zaraża uśmiechem i energią, jednocześnie konsekwentnie realizuje cele. W pracy wykorzystuje zarówno wiedzę taneczną, jak i tę związaną z fizjologią i anatomią człowieka.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj