Wiktoria Grabowska

  • Taniec Nowoczesny
  • Commercial

Wiktoria swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 5 lat. Pierwsze taneczne kroki stawiała właśnie w Egurrola Dance Studio, gdzie zaczynała od tańca nowoczesnego. Przez lata zdobywała wiedzę i rozwijała swoje umiejętności pod okiem najlepszych instruktorów. Dzięki wytrwałości, determinacji i nieskończonej miłości do tańca udało jej się zasilić szeregi flagowego zespołu Egurrola Dance Studio – V2.

O instruktorze

Wiktoria swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 5 lat. Pierwsze taneczne kroki stawiała właśnie w Egurrola Dance Studio, gdzie zaczynała od tańca nowoczesnego. Przez lata zdobywała wiedzę i rozwijała swoje umiejętności pod okiem najlepszych instruktorów. Dzięki wytrwałości, determinacji i nieskończonej miłości do tańca udało jej się zasilić szeregi flagowego zespołu Egurrola Dance Studio – V2, z którym zdobywała liczne sukcesy podczas turniejów krajowych jak i międzynarodowych.

Taniec jest dla Wiktorii największą pasją, którą stale rozwija. Jest tancerką wszechstronną i kształci się w takich stylach jak hip hop, high heels, street dance oraz contemporary. Wiktoria nie wyobraża sobie życia bez tańca, dlatego zdecydowała się rozpocząć pracę jako instruktor, aby móc dzielić się swoją pasją i zaszczepiać miłość do tańca w innych.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj