Wiktoria Wojda

  • Zabawy z Tańcem i Muzyką
  • Taniec Nowoczesny

Absolwentka Intensywnego Kursu Instruktorskiego, była tancerka łódzkiego zespołu młodzieżowego Scandal. Ma na swoim koncie wiele sukcesów – brała udział w Mistrzostwach Polski IDO oraz wraz z zespołem zdobyła Mistrzostwo Polski WADF. Taniec towarzyszył jej praktycznie od zawsze, w wieku 5 lat została zapisana na swoje pierwsze zajęcia taneczne i od tamtej chwili stało się jej to jej największą pasją.

O instruktorze

Absolwentka Intensywnego Kursu Instruktorskiego, była tancerka łódzkiego zespołu młodzieżowego Scandal. Ma na swoim koncie wiele sukcesów – brała udział w Mistrzostwach Polski IDO oraz wraz z zespołem zdobyła Mistrzostwo Polski WADF.

Taniec towarzyszył jej praktycznie od zawsze, w wieku 5 lat została zapisana na swoje pierwsze zajęcia taneczne i od tamtej chwili stało się jej to jej największą pasją. Od dziecka uczestniczyła w zawodach i wraz z grupami zajmowała miejsca na podium. W swojej karierze tanecznej przechodziła przez różne style taneczne takie jak jazz, czy commercial lecz to jednak hip hop jest w jej sercu od zawsze. Bierze udział w licznych warsztatach w celu ciągłego rozwoju oraz udoskonalania swoich umiejętności tanecznych.

Wiktoria jest osoba otwartą, kontaktową i z dobrym podejściem do dzieci. Chce dzielić się swoją pasją z innymi, aby zaszczepić w nich miłość do tańca już od najmłodszych lat.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj