Zofia Sokołowska

  • Hip Hop
  • Taniec Nowoczesny
  • Commercial Dance
  • Taneczny Mix

Swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 10 lat od tańca jazzowego. Po pewnym czasie jej serce skradł jednak hip hop i to właśnie temu stylowi poświęciła swoją dalszą taneczną edukację. Swój warsztat rozwijała zarówno w Polsce, jak i za granicą, między innymi w Kopenhadze, gdzie ukończyła międzynarodową szkołę tańca International Dance Academy pod patronatem Fredie-Pedersen Danseskolen.

O instruktorze

Swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 10 lat od tańca jazzowego. Po pewnym czasie jej serce skradł jednak hip hop i to właśnie temu stylowi poświęciła swoją dalszą taneczną edukację. Swój warsztat rozwijała zarówno w Polsce, jak i za granicą, między innymi w Kopenhadze, gdzie ukończyła międzynarodową szkołę tańca International Dance Academy pod patronatem Fredie-Pedersen Danseskolen. W tej właśnie szkole miała przyjemność pracować z takimi choreografami jak Nika Kljun, Julian Stokes, Maia Sørensen i Sonny Fredie-Pedersen. Obecnie trenuje w Warszawie, szkoląc się zarówno w hip hopie, jak i innych stylach.

Zofia nie wyobraża sobie życia bez tańca, a radością, jaką jej on dostarcza, chce dzielić się z innymi, dlatego też zdecydowała się podjąć pracę jako instruktor, by przekazywać swoją pasję kolejnym osobom.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj