Zuzanna Falencik

  • High Heels
  • Commercial Ladies

Swoją karierę rozpoczynała od tańca jazzowego jako tancerka zespołów Jazz One i Jazz One Juniors, z którymi wielokrotnie zdobywała tytuły mistrzów Polski i mistrzów Świata federacji IDO w kategorii jazz i modern. Obecnie największą pasją Zuzanny jest high heels oraz commercial ladies i to właśnie w tych stylach rozwija swoje umiejętności.

O instruktorze

Swoją karierę rozpoczynała od tańca jazzowego jako tancerka zespołów Jazz One i Jazz One Juniors, z którymi wielokrotnie zdobywała tytuły mistrzów Polski i mistrzów Świata federacji IDO w kategorii jazz i modern. Obecnie największą pasją Zuzanny jest high heels oraz commercial ladies i to właśnie w tych stylach rozwija swoje umiejętności. Jest uczestniczką wielu warsztatów tanecznych, zarówno w kraju, jak i zagranicą oraz licznych programów tanecznych.

Zuzanna ma na swoim koncie również występy sceniczne. Wraz z Zawodową Grupą VOLT miała przyjemność tańczyć podczas takich wydarzeń jak Sylwester Marzeń, Igrzyska Europejskie, czy Euro Skill. Wystąpiła również w teledysku Patrycji Kazadi oraz w programach telewizyjnych: „Eurowizja Junior”, „Dance Dance Dance” czy „The World of Dance”.

Teraz pragnie podzielić się swoją miłością do tańca, pokazując, jak ważna dla tancerza jest jego wszechstronność i przekazać zdobyte na szkoleniach umiejętności.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj