ROZPOCZNIJ PRZYGODĘ

Lekcja Otwarta tańca użytkowego
WARSZAWA – ŚRÓDMIEŚCIE 24.10
LEKcja otwarta 24.10

Chcecie bawić się tańcem i czerpać z niego niczym nieskrępowaną radość?

W takim razie zapraszamy na zajęcia z tańca użytkowego! To właśnie na naszym kursie poznacie proste, ale efektowne kroki, które z powodzeniem wykorzystacie w czasie wesel, balów sylwestrowych i wielu innych imprez. Dzięki temu nie tylko poczujecie się pewnie na parkiecie, ale też zaskoczycie rodzinę i znajomych, zbudzając ich zachwyt!

W czasie zajęć skupiamy się przede wszystkim na prowadzeniu – pokazujemy panom, jak pewnie prowadzić partnerkę w tańcu i jak zastosować je w różnych stylach tanecznych. W ten sposób jeszcze bardziej zbliżycie się do siebie, odkryjecie wspólną pasję i będziecie się razem doskonale bawić!

A już we wtorek 24.10 w godzinach 19:30-20:45 zapraszamy na bezpłatną lekcję tańca użytkowego, w czasie której możecie sprawdzić, jak wyglądają te zajęcia*.

Lekcję poprowadzi nasz fantastyczny instruktor Przemek Wojszel, który zabierze Was do swojego tanecznego świata i zagwarantuje ogromną dawkę uśmiechu i fantastycznej zabawy!

Czekamy na Was w Egurrola Dance Studio Śródmieście, Al. Jerozolimskie 91.

*Oferta dotyczy osób, które nie uczęszczały na zajęcia regularne w Egurrola Dance Studio od 1 stycznia 2023 r.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY  MASZ PYTANIA?

  Warszawa – Śródmieście
  Al. Jerozolimskie 91
  601 515 516

  w godzinach otwarcia szkoły

  Odpowiemy najszybciej jak to możliwe

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

  nie zgadzam się zaakceptuj