Warszawa – Blue City

Nasze szkoły
O szkole

To miejsce wprost stworzone dla pasjonatów tańca! Do dyspozycji naszych kursantów oddajemy 6 sal o różnych wielkościach, w których mogą rozwijać swoje umiejętności. Jesteśmy szkołą w pełni przystosowaną do potrzeb najmłodszych kursantów. Umywalki w łazienkach znajdują się na odpowiedniej dla nich wysokości, dysponujemy także m.in. przewijakiem. Egurrola Dance Studio w Blue City to jedyna taka szkoła tańca!

Kontakt

Egurrola Dance Studio
Al. Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa

DANE FIRMY:
Egurrola Dance Studio Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 91
02-001 Warszawa
NIP 701-000-25-30

Godziny otwarcia szkoły:

poniedziałek-piątek: 10:00-22:00
sobota: 9:00-22:00
niedziela: 10:00-20:00

Manager szkoły:

Infolinia ogólna:

601 20 20 20

(pn-pt 9:00-17:00)

Obserwuj nas:

Nasza szkoła
Zobacz, jak wygląda ta lokalizacja

Poznaj nasz team

Krystyna
Gomułka

Taniec Użytkowy W Parach
Dowiedz się więcej

Wiktoria
Grabowska

Taniec Nowoczesny / Commercial
Dowiedz się więcej

Zuzanna
Guzy

Taniec i Akrobatyka / Taniec i Gimnastyka / Taniec Nowoczesny / Zabawy z Tańcem i Muzyką
Dowiedz się więcej

Klaudia
Koruba

Starszy instruktor
Hip Hop
Dowiedz się więcej

Natalia
Moreń

Starszy instruktor
Taniec Nowoczesny / Disco Dance
Dowiedz się więcej

Katerina
Nesterova

Zabawy z Tańcem i Muzyką / Taniec Nowoczesny / Jazz / Balet / Commercial
Dowiedz się więcej

Aniela
Rzymek

Jazz / Commercial Ladies
Dowiedz się więcej

Dominika
Spahić-Fergińska

Taniec Nowoczesny / Disco Dance
Dowiedz się więcej

Adrianna
Wieczorek

Zabawy z Tańcem i Muzyką / Dance Moms / Taniec Nowoczesny / Taniec i Gimnastyka / Taniec i Akrobatyka
Dowiedz się więcej

Marta
Wrzeszcz

Jazz / Contemporary Jazz
Dowiedz się więcej

Style tańca dostępne w naszej szkole

Zabawy z Tańcem i Muzyką
Taniec nowoczesny (4-5 lat)
Balet
Taniec nowoczesny (6-12 lat)
Hip Hop dla Dzieci
Hip Hop i Akrobatyka
Taniec i gimnastyka
Jazz dla Dzieci
Taniec i akrobatyka
Disco Dance dla Dzieci
Taniec Nowoczesny (13-16 lat)
Akrobatyka
Disco Dance
Hip Hop
Commercial
Jazz
Dance Moms
Latino Solo
Salsa Solo
Bachata Solo
Taniec Użytkowy w Parach
Zabawy z Tańcem i Muzyką
Zabawy z Tańcem i Muzyką
Zajęcia wprowadzają w magiczny świat tańca, pomagają zrozumieć rytm i poznać podstawowe kroki taneczne. Zabawy z tańcem i muzyką są przystosowane do rozwoju psychomotorycznego dzieci i pozwalają na rozwijanie umiejętności ruchowych już od najmłodszych lat. Długość i intensywność zajęć są dostosowane do możliwości 3-latków. Lekcja opiera się na nauce podstawowych kroków, rozróżnianiu rytmów i grach ogólnorozwojowe w grupie rówieśników. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych pedagogów, opierających ich program na naukowo udowodnionych schematach: – oddziaływania na wyobraźnię dziecka – pomocy w przełamywaniu barier nieśmiałości i lęku przed kontaktem z rówieśnikami – kształtowania osobowości – nauki wyrażania emocji – wyrabiania nawyku prawidłowej postawy – kształtowania cech motorycznych – zachęcania do twórczości ruchowej – rozwijania koordynacji ruchowej Zabawy z tańcem i muzyką trwają 45 minut. Zapraszamy! MOŻLIWOŚCI DALSZEGO ROZWOJU Zabawy z tańcem i muzyką dla 3-letnich pociech są doskonałym początkiem edukacji tanecznej i ułatwiają kontynuację nauki w starszej kategorii wiekowej (4- i 5-latków) na zajęciach z tańca nowoczesnego i baletu.
Taniec nowoczesny (4-5 lat)
Taniec nowoczesny (4-5 lat)
Zajęcia z tańca nowoczesnego to doskonały początek tanecznej drogi i świetna zabawa dla każdego maluszka! To właśnie na tych zajęciach Twoje dziecko nauczy się, czym jest dynamiczna rozgrzewka i pozna pierwsze elementy techniki tańca – a wszystko to podczas radosnej zabawy! Instruktor niczym przewodnik po tanecznej krainie wprowadzi Twoje dziecko zarówno w magiczny świat tańca jazzowego, jak i ten bardziej luźny i rytmiczny świat hip hopu. Nasze zajęcia pozwalają na wszechstronny, prawidłowy i bezpieczny rozwój psychoruchowy, poprawiają ogólną sprawność młodych tancerzy, pomagają w przełamaniu charakterystycznej dla dzieci w tym wieku nieśmiałości, ale przede wszystkim dostarczają maluchom mnóstwo radości i pozwalają spożytkować drzemiącą w nich energię!
Balet
Balet
Twoje dziecko tańczy w domu niczym prima balerina? Marzy o puentach i tym, aby poruszać się leciutko, z ogromną gracją i wdziękiem? W takim razie zapisz je na balet! To zajęcia łączące w sobie zabawę oraz naukę tańca. Kształtują sylwetkę i wyrabiają nawyk prawidłowej postawy, jednocześnie pozwalając poruszać się z gracją. Takie zajęcia stanowią świetne przygotowanie do występów przed publicznością, są więc idealne dla maluszków, których marzeniem są występy na światowych scenach musicalowych i które już od najmłodszych lat przejawiają wrażliwość na piękno otaczającego je świata. Zadbaj o przyszłość swojego dziecka już dziś i zapisz je na zajęcia z baletu!
Taniec nowoczesny (6-12 lat)
Taniec nowoczesny (6-12 lat)
To wspaniałe zajęcia będące prawdziwą mieszanką różnych stylów i dające możliwość wszechstronnego rozwoju wszystkim dzieciom, które rozpiera energia. To właśnie tutaj Twoje dziecko pozna podstawy takich stylów jak disco dance, jazz czy hip hop, aby na późniejszym etapie tanecznej edukacji wybrać ten, który jest mu najbliższy. Podczas zajęć kładziemy nacisk na dynamikę, rozciągnięcie oraz muzykalność – dzięki temu dzieci mogą się wyszaleć i spożytkować drzemiące w nich pokłady energii, a przy tym odkryć nową pasję, jaką jest taniec! Nauka tanecznych kroków i choreografii w grupie rówieśników zapewni twojemu dziecku także właściwy rozwój psychoruchowy, kształtując takie cechy, jak pewność siebie, umiejętność nawiązywania relacji, systematyczność czy pomysłowość i pozwalając zyskać dobrą kondycję. Jeśli więc szukasz najlepszej formy aktywności fizycznej dla swojego dziecka, zapraszamy na zajęcia!
Hip Hop dla Dzieci
Hip Hop dla Dzieci
Twoje dziecko to prawdziwy ziomek, który ma w sobie mnóstwo luzu i pozytywnej energii, lubi nowości i zawsze chce być na topie? Zapisz je na zajęcia z hip hopu i pozwól mu spożytkować drzemiącą w nim energię! W czasie lekcji hip hopu dzieci poznają choreografie opierające się na konkretnej pracy nóg oraz klatki piersiowej. A wszystko to w rytm dynamicznej muzyki, dzięki której nauka będzie świetną zabawą! Ponadto udział w zajęciach z hip hopu ma świetny wpływ na rozwój dziecka – rozbudza kreatywność, kształtuje muzykalność i otwiera na innych, pozwalając budować relacje z rówieśnikami. Hip Hop to zajęcia, które pokocha każdy wyluzowany ziomek, więc nie czekaj – zapisz swoje dziecko już dziś!
Hip Hop i Akrobatyka
Hip Hop i Akrobatyka
Twoje dziecko to prawdziwy ziomek, który emanuje pozytywną energią, a przy tym niczego się boi? Mamy coś, co pozwoli mu spożytkować energię – zajęcia z hip hopu i akrobatyki! Hip hop to styl, który pokocha każdy miłośnik luzu i dobrej zabawy. W czasie zajęć dzieci poznają podstawowe ruchy w ciele i kroki charakterystyczne dla tej techniki, wzmacniając swoje ciało i kształtując gibkość. Zajęcia w grupie uczą ponadto współpracy i pozwalają zdobyć nowych ziomków! Ćwiczenia akrobatyczne pozwolą natomiast poznać prawdziwe, zachwycające ewolucje, które będą idealnym dopełnieniem poznanych kroków i pozwolą stworzyć zjawiskowe choreografie. Już dziś zapisz swoje dziecko na hip hop i akrobatykę – jesteśmy pewni, że nie pożałujecie tej decyzji!
Taniec i gimnastyka
Taniec i gimnastyka
Taniec i gimnastyka to wyjątkowe zajęcia umożliwiające dziecku prawidłowy rozwój fizyczny poprzez radosną zabawę i pozwalające czerpać korzyści z obu form aktywności. Podczas tańca Twoje dziecko zbuduje relacje z rówieśnikami, wraz z którymi będzie mogło dzielić wspólną pasję. Nauczy się także, jak współdziałać w grupie. Udział w lekcjach tańca pozwala ponadto na wykształcenie takich cech, jak pewność siebie, kreatywność czy systematyczność. Ćwiczenia gimnastyczne natomiast będą miały pozytywny wpływ na rozwój mięśni niezbędnych do zachowania prawidłowej postawy ciała. Zajęcia z tańca i gimnastyki doskonałe uczą poczucia obowiązku. Rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową, orientację przestrzenną i spostrzegawczość, ale przede wszystkim sprawiają ogromną radość. To także inwestycja w przyszłość, która przybliży Twoje dziecko do spełnienia marzeń o występach na scenie!
Jazz dla Dzieci
Jazz dla Dzieci
Masz charyzmatyczne dziecko, które lubi perfekcję i marzy o występach scenicznych? Najwyższy czas, aby zapisać je na zajęcia z jazzu! To styl tańca, który otwiera drzwi do kariery scenicznej. Udział w zajęciach pozwoli mu wykształcić gibkość, sprawiając, że ciało będzie świetnie przygotowane do wykonywania spektakularnych elementów. Twoje dziecko wykształci mimikę i nauczy się przepięknych piruetów oraz podniebnych skoków, a także dowie się, na czym polega precyzja ruchu. Wszystko to pozwoli mu zrobić pierwszy krok w stronę późniejszej kariery tanecznej, a być może nawet spełnić marzenia o występach w największych światowych spektaklach i musicalach!
Taniec i akrobatyka
Taniec i akrobatyka
Twoje dziecko to mały wulkan energii, które niczego się nie boi i wszędzie jest go pełno? Zadbaj o to, aby spożytkowało swoją energię w najlepszy możliwy sposób – zapisz je na zajęcia z tańca i akrobatyki! To niezwykłe połączenie, które otworzy Twoje dziecko na rozmaite formy ruchu. Dzięki niemu pozna podstawowe kroki taneczne i nauczy się, jak robić widowiskowe skoki, co pozwoli mu przyswoić sobie spektakularne choreografie!  Na zajęciach z tańca i akrobatyki nigdy nie ma nudy – zapisz swoje dziecko już dziś i przekonajcie się sami!
Disco Dance dla Dzieci
Disco Dance dla Dzieci
To styl dla młodych tancerzy o niespożytych pokładach energii i wysokiej sprawności fizycznej, posiadających dobrą znajomość podstaw techniki tańca jazzowego lub klasycznego. Taniec disco dance to zdecydowanie najbardziej dynamiczny ze stylów tanecznych. Zróżnicowane i zaskakujące choreografie oparte na skokach i obrotach oraz szybkich zmianach miejsc, do tego wykonywane w zawrotnym tempie sprawiają, że jest on niezwykle widowiskowy. Całości dopełniają efektowne kolorowe i błyszczące stroje, uwielbiane przez tancerki. Oprócz umiejętności tanecznych i ogromnej sprawności fizycznej zajęcia wykształcają u tańczących dzieci pewność siebie i kreatywność. Uczą też dyscypliny i wytrwałości. Dla najlepszych tancerzy stoją otworem drzwi do zespołów disco dance Egurrola Dance Studio – laureatów najważniejszych turniejów w Polsce i na świecie.
Taniec Nowoczesny (13-16 lat)
Taniec Nowoczesny (13-16 lat)
Uwielbiasz się ruszać i masz w sobie mnóstwo pozytywnej energii? Chcesz nauczyć się tańczyć, ale nie wiesz, który styl jest Ci najbliższy i w którym najlepiej możesz wyrazić siebie? W takim razie zapraszamy na taniec nowoczesny! To bardzo różnorodne i dynamiczne zajęcia, które wymagają sporej dawki energii, ale także zapewniają mnóstwo zabawy w gronie rówieśników! Duży nacisk kładziemy na naukę techniki tańca jazzowego, disco dance oraz rozwój ogólnej sprawności fizycznej. To dzięki niej młodzi tancerze mogą pochwalić się umiejętnością opanowania coraz bardziej widowiskowych choreografii tanecznych. W grupach zaawansowanych nie zabraknie również elementów akrobatycznych, aby były one jeszcze bardziej spektakularne! Jeżeli więc szukasz najbardziej różnorodnych i dynamicznych zajęć tanecznych dla siebie – postaw na taniec nowoczesny!
Akrobatyka
Akrobatyka
Jeżeli Twoje dziecko interesują podniebne skoki i zapierające dech w piersiach akrobacje, to gwarantujemy, że przy systematycznej i rzetelnej pracy takie wyczyny mogą stać się możliwe! Ćwiczenia wykonywane podczas zajęć z akrobatyki pomagają pokonywać bariery własnych możliwości. Co to oznacza? Twoje dziecko stanie się bardziej zwinne, silniejsze i szybciej opanuje różnorodne zadania ruchowe, przydatne nie tylko w sporcie i w tańcu, ale również w życiu codziennym. Nabędzie większej świadomości własnego ciała, dzięki czemu będzie mogło szybciej reagować w sytuacjach niespodziewanych, jak na przykład upadek. Akrobatykę polecamy także zaawansowanym tancerzom rozmaitych technik tańca – to właśnie ona wzbogaci warsztat i pomoże w dalszym rozwoju!
Disco Dance
Disco Dance
Jeśli kochasz tańczyć, możesz pochwalić się dużą sprawnością fizyczną, a skoki, obroty i piruety nie są ci straszne, to zajęcia z disco dance są dla Ciebie wspaniałym rozwiązaniem! To styl tańca dla najbardziej ambitnych i pracowitych tancerzy, którzy marzą o medalach i pucharach na turniejach tańca. Prezentacje disco dance zapierają dech w piersiach, a niesamowita sprawność tancerzy wzbudza podziw u najbardziej wymagających widzów. Taniec disco dance to zdecydowanie najbardziej dynamiczny ze stylów tanecznych. Spektakularne kombinacje skoków, piruetów i obrotów wykonywane w zawrotnym tempie – to tylko niektóre charakterystyczne elementy tego stylu, które czynią go niezwykle widowiskowym. Całości dopełniają efektowne stroje i wymyślne fryzury, uwielbiane przez tancerki. Oprócz umiejętności tanecznych, ogromnej sprawności fizycznej oraz precyzji ruchu zajęcia disco dance wykształcają w uczestnikach zajęć dyscyplinę i wytrwałość. To wszystko sprawia, że tancerze disco dance świetnie odnajdują się także w niemal każdym innym stylu. Dlatego właśnie disco dance cieszy się ogromną popularnością wśród aktywnych młodych ludzi, traktujących ten styl jako najlepszy start tanecznej kariery. Drzwi do tanecznej kariery stoją przed Tobą otworem – nie zwlekaj i zacznij spełniać marzenia już dziś!
Hip Hop
Hip Hop
Jeżeli szukasz nowej zajawki, lubisz się wyróżniać, a najbliżej Ci do subkultury hip hopowej, zapraszamy na zajęcia taneczne właśnie w tym stylu! Taniec hip hop bazuje na mocnej pracy nóg i plastycznej pracy ciała. Zajęcia w dużym stopniu rozwijają koordynację ruchową, pozwalają wypracować poczucie rytmu, muzykalność i dają możliwość wyrażenia osobowości i kreatywności za pomocą ruchu. Pod okiem instruktora poznasz postawy techniki i zasady rządzące tym stylem tańca:, a nazwy takie jak bounce i rocking, party dances, izolacje czy wavy nie będą miały przed Tobą tajemnic. Już teraz dołącz do grupy ziomków, którzy tak jak ty kochają hip hop i zapisz się na nasze zajęcia!
Commercial
Commercial
Uwielbiasz oglądać klipy zagranicznych gwiazd? Masz w sobie mnóstwo pozytywnej energii? Szukasz pasji, dzięki której połączysz aktywność fizyczną i najnowsze trendy? W takim razie zapraszamy na commercial! Na tych zajęciach poczujesz się jak gwiazda muzyki tańcząca do najnowszych hitów! Commercial to wybuchowa mieszanka różnych stylów i technik tańca – głównie hip hopu i jazzu. Kreatywność naszych instruktorów tworzących choreografie w tym stylu jest wręcz legendarna, a wykorzystywane w nich sceniczne rekwizyty sprawiają, że zamieniają się one w prawdziwe show! To właśnie dlatego commercial dominuje w prezentacjach Zawodowej Grupy VOLT! Znajdź swoją zajawkę i oddaj się jej bez reszty – wpadaj na zajęcia z commercial!
Jazz
Jazz
Masz zdolności aktorskie? Marzysz o występach w musicalach i spektaklach muzycznych? Zrób pierwszy krok w stronę kariery i zapisz się na zajęcia z jazzu! To styl tańca, który pozwoli Ci w rozmaity sposób wyrazić swoje emocje poprzez ruch. Jazz ma wiele oblicz – od delikatnego i wrażliwego aż po dynamiczny i kipiący energią. Poznaj je wszystkie – dowiedz się, na czym polega ekspresja w tańcu i wybierz jazz!
Dance Moms
Dance Moms
Zajęcia taneczne dla mam to świetny sposób na aktywne spędzenie czasu wolnego dla wszystkich mam, które nie lubią nudy oraz rutyny. Zajęcia angażują pracę mięśni całego ciała, są różnorodne, a przy tym stanowią świetną zabawę przy dźwiękach muzyki. To świetny sposób na odkrycie nowej pasji – tańca, który stanowi doskonały rodzaj aktywności fizycznej. Każde zajęcia trwają 75 minut. Podczas nauki układu tanecznego świetnie się bawimy i zdobywamy nowe taneczne umiejętności w zakresie rozmaitych stylów! Na każdych zajęciach poznasz inny styl: energetyczny hip hop, kobiece high heels oraz zmysłowe i żywiołowe tańce latynoskie. Opanowując nowe kroki nabierzesz większej pewności siebie, nauczysz się, jak poruszać się z wdziękiem i gracją oraz ukształtujesz piękną sylwetkę. 75 minut to zaledwie 5% dnia – zrób coś tylko dla siebie, przyjdź na zajęcia i przekonaj się, że tyle wystarczy, by naładować się energią na 100%!
Latino Solo
Latino Solo
Tańce latynoamerykańskie to ogromny temperament i ekspresja ruchu. To także olbrzymie bogactwo porywających latynoskich rytmów i zmysłowych ruchów ciała, gwarantujące fantastyczną zabawę! Zajęcia z latino solo łączą w sobie najatrakcyjniejsze aspekty tańców latynoamerykańskich – naukę wspaniałych choreografii, a także kształtowanie zgrabnej, wysportowanej sylwetki. A to wszystko przy fantastycznej, porywającej muzyce, dzięki której jednocześnie ćwiczysz, świetnie się bawisz i relaksujesz! To właśnie na zajęciach z latino możesz poczuć się jak podczas wakacyjnej imprezy na gorącej latynoskiej plaży! Każdy z tańców latynoamerykańskich pozwala na wyrażenie odmiennych emocji i nastrojów – od zmysłowości w bachacie, kobiecości w salsie, miłości i namiętności w kubańskiej rumbie czy flirtu i zabawy w brazylijskiej sambie i kubańskiej cha-cha-cha, aż po czystą radość w amerykańskim jive. Dzięki temu każdy może znaleźć w tańcach latynoskich coś dla siebie!
Salsa Solo
Salsa Solo
Uwielbiasz zmysłowe ruchy i gorące latynoskie rytmy? Chcesz dołączyć do grona aktywnych osób, które czerpią nieskrępowaną radość z tańca? Salsa solo – to zajęcia właśnie dla takich osób jak ty! To nie przypadek, że właśnie salsa jest obecnie jednym z najbardziej lubianych stylów tańca. Oparta na zmysłowych ruchach całego ciała technika w połączeniu z najgorętszymi, podbijającymi taneczne parkiety rytmami to mieszanka, obok której nikt kochający dobrą zabawę nie przejdzie obojętnie. Na zajęciach poznasz cechy charakterystyczne salsy. Skupimy się na kobiecej akcji bioder, ponętnych ruchach barków i ramion, a także kuszące gestach dłoni – wszystko po to, abyś w tańcu czuła się piękna i swobodna! Bogactwo rytmów salsy pozwala na stworzenie zjawiskowych choreografii, w których wyeksponujesz swoją kobiecość. Zamknij oczy, wyobraź sobie że jesteś na jednej z kubańskich plaż, w tle rozbrzmiewają twoje ulubione gorące rytmy, a ty wraz z innymi tancerzami wirujesz w tańcu… A teraz otwórz oczy i przekonaj się, że realizacja tego marzenia jest bardzo blisko – wystarczy zapisać się na zajęcia z salsy!
Bachata Solo
Bachata Solo
Chcesz nauczyć się tańczyć przy gorących, wakacyjnych rytmach, a przy tym oczekujesz szybkich efektów nauki? Obawiasz się jednak, czy sobie poradzisz i to powstrzymuje Cię przed postawieniem pierwszych kroków na parkiecie? Niepotrzebnie! Zajęcia z bachaty solo z pewnością przypadną Ci do gustu: kroki są łatwe, ruchy niezwykle kobiece, a przy tym wyzwalają ogrom kobiecości! Już na pierwszej lekcji przekonasz się, że możesz zostać zmysłową królową każdego parkietu! Bachata to jeden z najpopularniejszych stylów tańca. Porywająca i romantyczna muzyka latynoska, niewymagające tempo i prostota kroku – wszystko to sprawi, że zajęcia będą dla Ciebie prawdziwą przyjemnością i chwilą oddechu od codzienności. Dzięki nim z łatwością skupisz się na charakterystycznej dla bachaty płynnej pracy bioder, zmysłowych ruchach ramion i kuszącej pracy dłoni. Proste i efektowne choreografie pozwolą Ci wyeksponować kobiecość i wzmocnić pewność siebie, a przy tym doskonale się bawić! Nie daj na siebie dłużej czekać – drzwi do latynoskich imprez stoją dla Ciebie otworem, a pierwszym krokiem są zajęcia z bachaty solo w Egurrola Dance Studio!

ZESPOŁY W NASZEJ SZKOLE

Filtruj po:
Casting
Nie
Tak
Styl Taneczny
Commercial
Disco Dance
Hip Hop
Jazz
Grupa Wiekowa
Dzieci
Juniorzy
Młodzież
Lokalizacja
Grodzisk Mazowiecki
Katowice
Konstancin-Jeziorna
Kraków
Łódź
Warszawa
Warszawa – Blue City
Warszawa – Bródno
Warszawa – Ochota
Warszawa – Praga-Płd.
Warszawa – Śródmieście
Warszawa – Tarchomin
Warszawa – Wawer
Wrocław
Inne
Mistrzowie Europy
Mistrzowie Polski
Mistrzowie Świata
Zawodowa Grupa Taneczna
Wyczyść wszystko
Nie
Warszawa
Zawodowa Grupa Taneczna
VOLT
Otwarty Casting
Hip Hop
Juniorzy
Tak
Warszawa
Warszawa – Ochota
Swagg Juniors
Otwarty Casting
Dzieci
Jazz
Tak
Warszawa
Warszawa – Blue City
Jazz One Kids
Disco Dance
Dzieci
Katowice
Nie
Fire Kids
Otwarty Casting
Disco Dance
Juniorzy
Tak
Warszawa
Warszawa – Ochota
Luz 1
Otwarty Casting
Dzieci
Hip Hop
Tak
Warszawa
Warszawa – Blue City
Swagg Kids
Otwarty Casting
Jazz
Juniorzy
Tak
Warszawa
Warszawa – Ochota
Jazz One Juniors
Otwarty Casting
Jazz
Młodzież
Tak
Warszawa
Warszawa – Ochota
Jazz One
Jazz
Juniorzy
Nie
Wrocław
Emotion Juniors
Otwarty Casting
Jazz
Młodzież
Tak
Warszawa
Warszawa – Śródmieście
J.Team
Otwarty Casting
Disco Dance
Dzieci
Tak
Warszawa
Warszawa – Blue City
Luzik 1
Otwarty Casting
Commercial
Młodzież
Tak
Warszawa
Warszawa – Ochota
V2

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj