Warszawa – Bródno

Nasze szkoły
O szkole

Szkoła Egurrola Dance Studio na Bródnie usytuowana jest w Galerii Renova. W 4 klimatyzowanych salach tanecznych (60 m2, 2 sale 70 m2, 85 m2) panują idealne warunki do zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Szatnie wyposażone są w prysznice a także w przewijaki dla dzieci. Ponadto w szkole znajduje się przestrzeń, w której rodzice mogą oczekiwać na zakończenie zajęć swoich pociech, napić się kawy czy porozmawiać. Dzięki temu, że szkoła zlokalizowana jest w galerii handlowej, mogą w tym czasie także zrobić zakupy lub zjeść obiad.

Kontakt

Egurrola Dance Studio
GALERIA RENOVA, poziom +1
ul. Rembielińska 20

DANE FIRMY:
Egurrola Dance Studio
ul. Żwirki i Wigury 99a
02-089 Warszawa
NIP 525-134-00-26

Godziny otwarcia szkoły:

poniedziałek-piątek: 12:00-21:00
sobota: 10:00-16:00
niedziela: nieczynne

Manager szkoły:

Infolinia ogólna:

601 20 20 20

(pn-pt, 9:00 – 17:00)

Obserwuj nas:

Nasza szkoła
Zobacz, jak wygląda ta lokalizacja

Poznaj nasz team

Aneta
Radomska

Starszy instruktor
Disco Dance / Commercial
Dowiedz się więcej

Natalia
Kalinowska

Taniec Nowoczesny / Disco Dance
Dowiedz się więcej

Daria
Żmuda

Zabawy z Tańcem i Muzyką / Taniec Nowoczesny
Dowiedz się więcej

Julia
Cieplińska

Zabawy z tańcem i Muzyką / Taniec Nowoczesny / Disco Dance
Dowiedz się więcej

Liwia
Jabłońska

Taniec Użytkowy / Latino Solo / Latino
Dowiedz się więcej

Wiktoria
Czajkowska

Balet / Jazz / Technika Jazz / Taniec Nowoczesny
Dowiedz się więcej

Aleksandra
Bodych

Zabawy z Tańcem i Muzyką / Taniec Nowoczesny
Dowiedz się więcej

Alicja
Zwolińska

Disco Dance / Taniec Nowoczesny
Dowiedz się więcej

Maya
Lachowicz

Commercial Ladies / High Heels
Dowiedz się więcej

Style tańca dostępne w naszej szkole

Zabawy z Tańcem i Muzyką
Balet
Taniec nowoczesny (4-5 lat)
Taniec nowoczesny (6-12 lat)
Jazz dla Dzieci
Hip Hop dla Dzieci
Disco Dance dla Dzieci
Disco Dance
Commercial
Jazz
Hip Hop
Technika Jazz
Commercial Ladies
Latino Solo
Zabawy z Tańcem i Muzyką
Zabawy z Tańcem i Muzyką
Zajęcia wprowadzają w magiczny świat tańca, pomagają zrozumieć rytm i poznać podstawowe kroki taneczne. Zabawy z tańcem i muzyką są przystosowane do rozwoju psychomotorycznego dzieci i pozwalają na rozwijanie umiejętności ruchowych już od najmłodszych lat. Długość i intensywność zajęć są dostosowane do możliwości 3-latków. Lekcja opiera się na nauce podstawowych kroków, rozróżnianiu rytmów i grach ogólnorozwojowe w grupie rówieśników. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych pedagogów, opierających ich program na naukowo udowodnionych schematach: – oddziaływania na wyobraźnię dziecka – pomocy w przełamywaniu barier nieśmiałości i lęku przed kontaktem z rówieśnikami – kształtowania osobowości – nauki wyrażania emocji – wyrabiania nawyku prawidłowej postawy – kształtowania cech motorycznych – zachęcania do twórczości ruchowej – rozwijania koordynacji ruchowej Zabawy z tańcem i muzyką trwają 45 minut. Zapraszamy! MOŻLIWOŚCI DALSZEGO ROZWOJU Zabawy z tańcem i muzyką dla 3-letnich pociech są doskonałym początkiem edukacji tanecznej i ułatwiają kontynuację nauki w starszej kategorii wiekowej (4- i 5-latków) na zajęciach z tańca nowoczesnego i baletu.
Balet
Balet
Twoje dziecko tańczy w domu niczym prima balerina? Marzy o puentach i tym, aby poruszać się leciutko, z ogromną gracją i wdziękiem? W takim razie zapisz je na balet! To zajęcia łączące w sobie zabawę oraz naukę tańca. Kształtują sylwetkę i wyrabiają nawyk prawidłowej postawy, jednocześnie pozwalając poruszać się z gracją. Takie zajęcia stanowią świetne przygotowanie do występów przed publicznością, są więc idealne dla maluszków, których marzeniem są występy na światowych scenach musicalowych i które już od najmłodszych lat przejawiają wrażliwość na piękno otaczającego je świata. Zadbaj o przyszłość swojego dziecka już dziś i zapisz je na zajęcia z baletu!
Taniec nowoczesny (4-5 lat)
Taniec nowoczesny (4-5 lat)
Zajęcia z tańca nowoczesnego to doskonały początek tanecznej drogi i świetna zabawa dla każdego maluszka! To właśnie na tych zajęciach Twoje dziecko nauczy się, czym jest dynamiczna rozgrzewka i pozna pierwsze elementy techniki tańca – a wszystko to podczas radosnej zabawy! Instruktor niczym przewodnik po tanecznej krainie wprowadzi Twoje dziecko zarówno w magiczny świat tańca jazzowego, jak i ten bardziej luźny i rytmiczny świat hip hopu. Nasze zajęcia pozwalają na wszechstronny, prawidłowy i bezpieczny rozwój psychoruchowy, poprawiają ogólną sprawność młodych tancerzy, pomagają w przełamaniu charakterystycznej dla dzieci w tym wieku nieśmiałości, ale przede wszystkim dostarczają maluchom mnóstwo radości i pozwalają spożytkować drzemiącą w nich energię!
Taniec nowoczesny (6-12 lat)
Taniec nowoczesny (6-12 lat)
To wspaniałe zajęcia będące prawdziwą mieszanką różnych stylów i dające możliwość wszechstronnego rozwoju wszystkim dzieciom, które rozpiera energia. To właśnie tutaj Twoje dziecko pozna podstawy takich stylów jak disco dance, jazz czy hip hop, aby na późniejszym etapie tanecznej edukacji wybrać ten, który jest mu najbliższy. Podczas zajęć kładziemy nacisk na dynamikę, rozciągnięcie oraz muzykalność – dzięki temu dzieci mogą się wyszaleć i spożytkować drzemiące w nich pokłady energii, a przy tym odkryć nową pasję, jaką jest taniec! Nauka tanecznych kroków i choreografii w grupie rówieśników zapewni twojemu dziecku także właściwy rozwój psychoruchowy, kształtując takie cechy, jak pewność siebie, umiejętność nawiązywania relacji, systematyczność czy pomysłowość i pozwalając zyskać dobrą kondycję. Jeśli więc szukasz najlepszej formy aktywności fizycznej dla swojego dziecka, zapraszamy na zajęcia!
Jazz dla Dzieci
Jazz dla Dzieci
Masz charyzmatyczne dziecko, które lubi perfekcję i marzy o występach scenicznych? Najwyższy czas, aby zapisać je na zajęcia z jazzu! To styl tańca, który otwiera drzwi do kariery scenicznej. Udział w zajęciach pozwoli mu wykształcić gibkość, sprawiając, że ciało będzie świetnie przygotowane do wykonywania spektakularnych elementów. Twoje dziecko wykształci mimikę i nauczy się przepięknych piruetów oraz podniebnych skoków, a także dowie się, na czym polega precyzja ruchu. Wszystko to pozwoli mu zrobić pierwszy krok w stronę późniejszej kariery tanecznej, a być może nawet spełnić marzenia o występach w największych światowych spektaklach i musicalach!
Hip Hop dla Dzieci
Hip Hop dla Dzieci
Twoje dziecko to prawdziwy ziomek, który ma w sobie mnóstwo luzu i pozytywnej energii, lubi nowości i zawsze chce być na topie? Zapisz je na zajęcia z hip hopu i pozwól mu spożytkować drzemiącą w nim energię! W czasie lekcji hip hopu dzieci poznają choreografie opierające się na konkretnej pracy nóg oraz klatki piersiowej. A wszystko to w rytm dynamicznej muzyki, dzięki której nauka będzie świetną zabawą! Ponadto udział w zajęciach z hip hopu ma świetny wpływ na rozwój dziecka – rozbudza kreatywność, kształtuje muzykalność i otwiera na innych, pozwalając budować relacje z rówieśnikami. Hip Hop to zajęcia, które pokocha każdy wyluzowany ziomek, więc nie czekaj – zapisz swoje dziecko już dziś!
Disco Dance dla Dzieci
Disco Dance dla Dzieci
To styl dla młodych tancerzy o niespożytych pokładach energii i wysokiej sprawności fizycznej, posiadających dobrą znajomość podstaw techniki tańca jazzowego lub klasycznego. Taniec disco dance to zdecydowanie najbardziej dynamiczny ze stylów tanecznych. Zróżnicowane i zaskakujące choreografie oparte na skokach i obrotach oraz szybkich zmianach miejsc, do tego wykonywane w zawrotnym tempie sprawiają, że jest on niezwykle widowiskowy. Całości dopełniają efektowne kolorowe i błyszczące stroje, uwielbiane przez tancerki. Oprócz umiejętności tanecznych i ogromnej sprawności fizycznej zajęcia wykształcają u tańczących dzieci pewność siebie i kreatywność. Uczą też dyscypliny i wytrwałości. Dla najlepszych tancerzy stoją otworem drzwi do zespołów disco dance Egurrola Dance Studio – laureatów najważniejszych turniejów w Polsce i na świecie.
Disco Dance
Disco Dance
Jeśli kochasz tańczyć, możesz pochwalić się dużą sprawnością fizyczną, a skoki, obroty i piruety nie są ci straszne, to zajęcia z disco dance są dla Ciebie wspaniałym rozwiązaniem! To styl tańca dla najbardziej ambitnych i pracowitych tancerzy, którzy marzą o medalach i pucharach na turniejach tańca. Prezentacje disco dance zapierają dech w piersiach, a niesamowita sprawność tancerzy wzbudza podziw u najbardziej wymagających widzów. Taniec disco dance to zdecydowanie najbardziej dynamiczny ze stylów tanecznych. Spektakularne kombinacje skoków, piruetów i obrotów wykonywane w zawrotnym tempie – to tylko niektóre charakterystyczne elementy tego stylu, które czynią go niezwykle widowiskowym. Całości dopełniają efektowne stroje i wymyślne fryzury, uwielbiane przez tancerki. Oprócz umiejętności tanecznych, ogromnej sprawności fizycznej oraz precyzji ruchu zajęcia disco dance wykształcają w uczestnikach zajęć dyscyplinę i wytrwałość. To wszystko sprawia, że tancerze disco dance świetnie odnajdują się także w niemal każdym innym stylu. Dlatego właśnie disco dance cieszy się ogromną popularnością wśród aktywnych młodych ludzi, traktujących ten styl jako najlepszy start tanecznej kariery. Drzwi do tanecznej kariery stoją przed Tobą otworem – nie zwlekaj i zacznij spełniać marzenia już dziś!
Commercial
Commercial
Uwielbiasz oglądać klipy zagranicznych gwiazd? Masz w sobie mnóstwo pozytywnej energii? Szukasz pasji, dzięki której połączysz aktywność fizyczną i najnowsze trendy? W takim razie zapraszamy na commercial! Na tych zajęciach poczujesz się jak gwiazda muzyki tańcząca do najnowszych hitów! Commercial to wybuchowa mieszanka różnych stylów i technik tańca – głównie hip hopu i jazzu. Kreatywność naszych instruktorów tworzących choreografie w tym stylu jest wręcz legendarna, a wykorzystywane w nich sceniczne rekwizyty sprawiają, że zamieniają się one w prawdziwe show! To właśnie dlatego commercial dominuje w prezentacjach Zawodowej Grupy VOLT! Znajdź swoją zajawkę i oddaj się jej bez reszty – wpadaj na zajęcia z commercial!
Jazz
Jazz
Masz zdolności aktorskie? Marzysz o występach w musicalach i spektaklach muzycznych? Zrób pierwszy krok w stronę kariery i zapisz się na zajęcia z jazzu! To styl tańca, który pozwoli Ci w rozmaity sposób wyrazić swoje emocje poprzez ruch. Jazz ma wiele oblicz – od delikatnego i wrażliwego aż po dynamiczny i kipiący energią. Poznaj je wszystkie – dowiedz się, na czym polega ekspresja w tańcu i wybierz jazz!
Hip Hop
Hip Hop
Jeżeli szukasz nowej zajawki, lubisz się wyróżniać, a najbliżej Ci do subkultury hip hopowej, zapraszamy na zajęcia taneczne właśnie w tym stylu! Taniec hip hop bazuje na mocnej pracy nóg i plastycznej pracy ciała. Zajęcia w dużym stopniu rozwijają koordynację ruchową, pozwalają wypracować poczucie rytmu, muzykalność i dają możliwość wyrażenia osobowości i kreatywności za pomocą ruchu. Pod okiem instruktora poznasz postawy techniki i zasady rządzące tym stylem tańca:, a nazwy takie jak bounce i rocking, party dances, izolacje czy wavy nie będą miały przed Tobą tajemnic. Już teraz dołącz do grupy ziomków, którzy tak jak ty kochają hip hop i zapisz się na nasze zajęcia!
Technika Jazz
Technika Jazz
Jeśli wciąż czujesz jesteś bakier z techniką tańca lub chcesz poprawić nabyte już umiejętności… Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zdyscyplinować swoje ciało, by kręcić szybciej i więcej, by skakać wyżej, dalej czy lżej… Jeśli wciąż do końca nie rozumiesz pojęć chaines, jete, pas de chat… I jeśli nie boisz się ciężkiej pracy… Zapraszamy na zajęcia doskonalące warsztat taneczny – technikę tańca jazzowego!
Commercial Ladies
Commercial Ladies
Jesteś aktywną kobietą, która zna się na trendach? To właśnie dla Ciebie stworzyliśmy zajęcia z commercial ladies! To niezwykle energetyczny styl tańca, dzięki któremu połączysz fantastyczną zabawę w rytm największych muzycznych hitów z dbaniem o sylwetkę! Najlepsi instruktorzy Egurrola Dance Studio słynący z kreatywności zadbają o to, żebyś poczuła się jak gwiazda najpopularniejszych teledysków. Commercial to mieszanka różnych stylów i technik tańca (bazujemy głównie na hip hopie, high heels i jazzie), więc nie ma tu mowy o nudzie i jednostajności! Ale to jeszcze nie wszystko – wykorzystywane w czasie zajęć rekwizyty sprawią, że staniesz się częścią spektakularnych prezentacji tanecznych! Każdy dzień bez commercial ladies to tęsknota za pasjonującą taneczną podróżą – nie zwlekaj, wyrusz w nią z nami już dziś!
Latino Solo
Latino Solo
Tańce latynoamerykańskie to ogromny temperament i ekspresja ruchu. To także olbrzymie bogactwo porywających latynoskich rytmów i zmysłowych ruchów ciała, gwarantujące fantastyczną zabawę! Zajęcia z latino solo łączą w sobie najatrakcyjniejsze aspekty tańców latynoamerykańskich – naukę wspaniałych choreografii, a także kształtowanie zgrabnej, wysportowanej sylwetki. A to wszystko przy fantastycznej, porywającej muzyce, dzięki której jednocześnie ćwiczysz, świetnie się bawisz i relaksujesz! To właśnie na zajęciach z latino możesz poczuć się jak podczas wakacyjnej imprezy na gorącej latynoskiej plaży! Każdy z tańców latynoamerykańskich pozwala na wyrażenie odmiennych emocji i nastrojów – od zmysłowości w bachacie, kobiecości w salsie, miłości i namiętności w kubańskiej rumbie czy flirtu i zabawy w brazylijskiej sambie i kubańskiej cha-cha-cha, aż po czystą radość w amerykańskim jive. Dzięki temu każdy może znaleźć w tańcach latynoskich coś dla siebie!

ZESPOŁY W NASZEJ SZKOLE

Filtruj po:
Casting
Nie
Tak
Styl Taneczny
Commercial
Disco Dance
Hip Hop
Jazz
Grupa Wiekowa
Dzieci
Juniorzy
Młodzież
Lokalizacja
Grodzisk Mazowiecki
Katowice
Konstancin-Jeziorna
Kraków
Łódź
Warszawa
Warszawa – Blue City
Warszawa – Bródno
Warszawa – Ochota
Warszawa – Praga-Płd.
Warszawa – Śródmieście
Warszawa – Tarchomin
Warszawa – Wawer
Wrocław
Inne
Mistrzowie Europy
Mistrzowie Polski
Mistrzowie Świata
Zawodowa Grupa Taneczna
Wyczyść wszystko
Nie
Warszawa
Zawodowa Grupa Taneczna
VOLT
Otwarty Casting
Hip Hop
Juniorzy
Tak
Warszawa
Warszawa – Ochota
Swagg Juniors
Otwarty Casting
Dzieci
Jazz
Tak
Warszawa
Warszawa – Blue City
Jazz One Kids
Disco Dance
Dzieci
Katowice
Nie
Fire Kids
Otwarty Casting
Disco Dance
Juniorzy
Tak
Warszawa
Warszawa – Ochota
Luz 1
Otwarty Casting
Dzieci
Hip Hop
Tak
Warszawa
Warszawa – Blue City
Swagg Kids
Otwarty Casting
Jazz
Juniorzy
Tak
Warszawa
Warszawa – Ochota
Jazz One Juniors
Otwarty Casting
Jazz
Młodzież
Tak
Warszawa
Warszawa – Ochota
Jazz One
Jazz
Juniorzy
Nie
Wrocław
Emotion Juniors
Otwarty Casting
Jazz
Młodzież
Tak
Warszawa
Warszawa – Śródmieście
J.Team
Otwarty Casting
Disco Dance
Dzieci
Tak
Warszawa
Warszawa – Blue City
Luzik 1
Otwarty Casting
Commercial
Młodzież
Tak
Warszawa
Warszawa – Ochota
V2

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj