Warszawa – Praga-Południe

Nasze szkoły
O szkole

W prestiżowej lokalizacji – położonym na warszawskiej Pradze-Południe Atrium Promenada, młodzi tancerze będą mogli spędzać czas, odkrywając uroki tańca. Czekają na nich 3 profesjonalnie wyposażone sale taneczne – niebieska, biała i pomarańczowa, wygodne szatnie rodzinne oraz komfortowe zaplecze sanitarne. W czasie gdy dzieci przebywają na zajęciach, rodzice mogą zrobić zakupy, załatwić codzienne sprawy, zjeść obiad lub zrelaksować się, korzystając ze SPA, usług fryzjerskich czy kosmetycznych. Doskonała lokalizacja Atrium Promenada i położenie przy głównej drodze zapewnia natomiast dogodny dojazd z zachodnich dzielnic Warszawy i centrum miasta – zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską.

Kontakt

Egurrola Dance Kids
ATRIUM PROMENADA, poziom +2
ul. Ostrobramska 75c
04-175 Warszawa

DANE FIRMY:
Egurrola Dance Studio Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 91
02-001 Warszawa
NIP 701-000-25-30

Godziny otwarcia szkoły:

poniedziałek-piątek: 10:00-21:00
sobota: 9:00-21:00
niedziela: nieczynne*

W niedzielę handlową 24/03
szkoła jest czynna
w godzinach 10:00-15:00.

Manager szkoły:

Emilia Bereza-Włodarska

e.bereza@egurrola.likenesstest.pl

Infolinia ogólna:

601 20 20 20

(pn-pt 9:00-17:00)

Obserwuj nas:

Nasza szkoła
Zobacz, jak wygląda ta lokalizacja

Poznaj nasz team

Aleksandra
Cherek

Hip Hop / High Heels / Commercial
Dowiedz się więcej

Joanna
Heneczkowska

Zabawy z Tańcem i Muzyką / Taniec Nowoczesny / Commercial / Taniec i Gimnastyka / Taniec i Akrobatyka
Dowiedz się więcej

Kewin
Piczak

Akrobatyka / Taniec i Akrobatyka / Taniec i Gimnastyka
Dowiedz się więcej

Maja
Brykowska

Taniec Nowoczesny / Hip Hop
Dowiedz się więcej

Maja
Jedynak

Zabawy z Tańcem i Muzyką / Taniec Nowoczesny
Dowiedz się więcej

Liwia
Jabłońska

Taniec Użytkowy / Latino Solo / Latino
Dowiedz się więcej

Dominik
Moroz

Jazz / Contemporary Jazz
Dowiedz się więcej

Style tańca dostępne w naszej szkole

Zabawy z Tańcem i Muzyką
Taniec nowoczesny (4-5 lat)
Taniec nowoczesny (6-12 lat)
Taniec i gimnastyka
Taniec i akrobatyka
Hip Hop dla Dzieci
Jazz dla Dzieci
Akrobatyka
Taniec Nowoczesny (13-16 lat)
Jazz
Commercial
Hip Hop
High Heels
Latino Solo
Taniec Użytkowy w Parach
Zabawy z Tańcem i Muzyką
Zabawy z Tańcem i Muzyką
Zajęcia wprowadzają w magiczny świat tańca, pomagają zrozumieć rytm i poznać podstawowe kroki taneczne. Zabawy z tańcem i muzyką są przystosowane do rozwoju psychomotorycznego dzieci i pozwalają na rozwijanie umiejętności ruchowych już od najmłodszych lat. Długość i intensywność zajęć są dostosowane do możliwości 3-latków. Lekcja opiera się na nauce podstawowych kroków, rozróżnianiu rytmów i grach ogólnorozwojowe w grupie rówieśników. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych pedagogów, opierających ich program na naukowo udowodnionych schematach: – oddziaływania na wyobraźnię dziecka – pomocy w przełamywaniu barier nieśmiałości i lęku przed kontaktem z rówieśnikami – kształtowania osobowości – nauki wyrażania emocji – wyrabiania nawyku prawidłowej postawy – kształtowania cech motorycznych – zachęcania do twórczości ruchowej – rozwijania koordynacji ruchowej Zabawy z tańcem i muzyką trwają 45 minut. Zapraszamy! MOŻLIWOŚCI DALSZEGO ROZWOJU Zabawy z tańcem i muzyką dla 3-letnich pociech są doskonałym początkiem edukacji tanecznej i ułatwiają kontynuację nauki w starszej kategorii wiekowej (4- i 5-latków) na zajęciach z tańca nowoczesnego i baletu.
Taniec nowoczesny (4-5 lat)
Taniec nowoczesny (4-5 lat)
Zajęcia z tańca nowoczesnego to doskonały początek tanecznej drogi i świetna zabawa dla każdego maluszka! To właśnie na tych zajęciach Twoje dziecko nauczy się, czym jest dynamiczna rozgrzewka i pozna pierwsze elementy techniki tańca – a wszystko to podczas radosnej zabawy! Instruktor niczym przewodnik po tanecznej krainie wprowadzi Twoje dziecko zarówno w magiczny świat tańca jazzowego, jak i ten bardziej luźny i rytmiczny świat hip hopu. Nasze zajęcia pozwalają na wszechstronny, prawidłowy i bezpieczny rozwój psychoruchowy, poprawiają ogólną sprawność młodych tancerzy, pomagają w przełamaniu charakterystycznej dla dzieci w tym wieku nieśmiałości, ale przede wszystkim dostarczają maluchom mnóstwo radości i pozwalają spożytkować drzemiącą w nich energię!
Taniec nowoczesny (6-12 lat)
Taniec nowoczesny (6-12 lat)
To wspaniałe zajęcia będące prawdziwą mieszanką różnych stylów i dające możliwość wszechstronnego rozwoju wszystkim dzieciom, które rozpiera energia. To właśnie tutaj Twoje dziecko pozna podstawy takich stylów jak disco dance, jazz czy hip hop, aby na późniejszym etapie tanecznej edukacji wybrać ten, który jest mu najbliższy. Podczas zajęć kładziemy nacisk na dynamikę, rozciągnięcie oraz muzykalność – dzięki temu dzieci mogą się wyszaleć i spożytkować drzemiące w nich pokłady energii, a przy tym odkryć nową pasję, jaką jest taniec! Nauka tanecznych kroków i choreografii w grupie rówieśników zapewni twojemu dziecku także właściwy rozwój psychoruchowy, kształtując takie cechy, jak pewność siebie, umiejętność nawiązywania relacji, systematyczność czy pomysłowość i pozwalając zyskać dobrą kondycję. Jeśli więc szukasz najlepszej formy aktywności fizycznej dla swojego dziecka, zapraszamy na zajęcia!
Taniec i gimnastyka
Taniec i gimnastyka
Taniec i gimnastyka to wyjątkowe zajęcia umożliwiające dziecku prawidłowy rozwój fizyczny poprzez radosną zabawę i pozwalające czerpać korzyści z obu form aktywności. Podczas tańca Twoje dziecko zbuduje relacje z rówieśnikami, wraz z którymi będzie mogło dzielić wspólną pasję. Nauczy się także, jak współdziałać w grupie. Udział w lekcjach tańca pozwala ponadto na wykształcenie takich cech, jak pewność siebie, kreatywność czy systematyczność. Ćwiczenia gimnastyczne natomiast będą miały pozytywny wpływ na rozwój mięśni niezbędnych do zachowania prawidłowej postawy ciała. Zajęcia z tańca i gimnastyki doskonałe uczą poczucia obowiązku. Rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową, orientację przestrzenną i spostrzegawczość, ale przede wszystkim sprawiają ogromną radość. To także inwestycja w przyszłość, która przybliży Twoje dziecko do spełnienia marzeń o występach na scenie!
Taniec i akrobatyka
Taniec i akrobatyka
Twoje dziecko to mały wulkan energii, które niczego się nie boi i wszędzie jest go pełno? Zadbaj o to, aby spożytkowało swoją energię w najlepszy możliwy sposób – zapisz je na zajęcia z tańca i akrobatyki! To niezwykłe połączenie, które otworzy Twoje dziecko na rozmaite formy ruchu. Dzięki niemu pozna podstawowe kroki taneczne i nauczy się, jak robić widowiskowe skoki, co pozwoli mu przyswoić sobie spektakularne choreografie!  Na zajęciach z tańca i akrobatyki nigdy nie ma nudy – zapisz swoje dziecko już dziś i przekonajcie się sami!
Hip Hop dla Dzieci
Hip Hop dla Dzieci
Twoje dziecko to prawdziwy ziomek, który ma w sobie mnóstwo luzu i pozytywnej energii, lubi nowości i zawsze chce być na topie? Zapisz je na zajęcia z hip hopu i pozwól mu spożytkować drzemiącą w nim energię! W czasie lekcji hip hopu dzieci poznają choreografie opierające się na konkretnej pracy nóg oraz klatki piersiowej. A wszystko to w rytm dynamicznej muzyki, dzięki której nauka będzie świetną zabawą! Ponadto udział w zajęciach z hip hopu ma świetny wpływ na rozwój dziecka – rozbudza kreatywność, kształtuje muzykalność i otwiera na innych, pozwalając budować relacje z rówieśnikami. Hip Hop to zajęcia, które pokocha każdy wyluzowany ziomek, więc nie czekaj – zapisz swoje dziecko już dziś!
Jazz dla Dzieci
Jazz dla Dzieci
Masz charyzmatyczne dziecko, które lubi perfekcję i marzy o występach scenicznych? Najwyższy czas, aby zapisać je na zajęcia z jazzu! To styl tańca, który otwiera drzwi do kariery scenicznej. Udział w zajęciach pozwoli mu wykształcić gibkość, sprawiając, że ciało będzie świetnie przygotowane do wykonywania spektakularnych elementów. Twoje dziecko wykształci mimikę i nauczy się przepięknych piruetów oraz podniebnych skoków, a także dowie się, na czym polega precyzja ruchu. Wszystko to pozwoli mu zrobić pierwszy krok w stronę późniejszej kariery tanecznej, a być może nawet spełnić marzenia o występach w największych światowych spektaklach i musicalach!
Akrobatyka
Akrobatyka
Jeżeli Twoje dziecko interesują podniebne skoki i zapierające dech w piersiach akrobacje, to gwarantujemy, że przy systematycznej i rzetelnej pracy takie wyczyny mogą stać się możliwe! Ćwiczenia wykonywane podczas zajęć z akrobatyki pomagają pokonywać bariery własnych możliwości. Co to oznacza? Twoje dziecko stanie się bardziej zwinne, silniejsze i szybciej opanuje różnorodne zadania ruchowe, przydatne nie tylko w sporcie i w tańcu, ale również w życiu codziennym. Nabędzie większej świadomości własnego ciała, dzięki czemu będzie mogło szybciej reagować w sytuacjach niespodziewanych, jak na przykład upadek. Akrobatykę polecamy także zaawansowanym tancerzom rozmaitych technik tańca – to właśnie ona wzbogaci warsztat i pomoże w dalszym rozwoju!
Taniec Nowoczesny (13-16 lat)
Taniec Nowoczesny (13-16 lat)
Uwielbiasz się ruszać i masz w sobie mnóstwo pozytywnej energii? Chcesz nauczyć się tańczyć, ale nie wiesz, który styl jest Ci najbliższy i w którym najlepiej możesz wyrazić siebie? W takim razie zapraszamy na taniec nowoczesny! To bardzo różnorodne i dynamiczne zajęcia, które wymagają sporej dawki energii, ale także zapewniają mnóstwo zabawy w gronie rówieśników! Duży nacisk kładziemy na naukę techniki tańca jazzowego, disco dance oraz rozwój ogólnej sprawności fizycznej. To dzięki niej młodzi tancerze mogą pochwalić się umiejętnością opanowania coraz bardziej widowiskowych choreografii tanecznych. W grupach zaawansowanych nie zabraknie również elementów akrobatycznych, aby były one jeszcze bardziej spektakularne! Jeżeli więc szukasz najbardziej różnorodnych i dynamicznych zajęć tanecznych dla siebie – postaw na taniec nowoczesny!
Jazz
Jazz
Masz zdolności aktorskie? Marzysz o występach w musicalach i spektaklach muzycznych? Zrób pierwszy krok w stronę kariery i zapisz się na zajęcia z jazzu! To styl tańca, który pozwoli Ci w rozmaity sposób wyrazić swoje emocje poprzez ruch. Jazz ma wiele oblicz – od delikatnego i wrażliwego aż po dynamiczny i kipiący energią. Poznaj je wszystkie – dowiedz się, na czym polega ekspresja w tańcu i wybierz jazz!
Commercial
Commercial
Uwielbiasz oglądać klipy zagranicznych gwiazd? Masz w sobie mnóstwo pozytywnej energii? Szukasz pasji, dzięki której połączysz aktywność fizyczną i najnowsze trendy? W takim razie zapraszamy na commercial! Na tych zajęciach poczujesz się jak gwiazda muzyki tańcząca do najnowszych hitów! Commercial to wybuchowa mieszanka różnych stylów i technik tańca – głównie hip hopu i jazzu. Kreatywność naszych instruktorów tworzących choreografie w tym stylu jest wręcz legendarna, a wykorzystywane w nich sceniczne rekwizyty sprawiają, że zamieniają się one w prawdziwe show! To właśnie dlatego commercial dominuje w prezentacjach Zawodowej Grupy VOLT! Znajdź swoją zajawkę i oddaj się jej bez reszty – wpadaj na zajęcia z commercial!
Hip Hop
Hip Hop
Jeżeli szukasz nowej zajawki, lubisz się wyróżniać, a najbliżej Ci do subkultury hip hopowej, zapraszamy na zajęcia taneczne właśnie w tym stylu! Taniec hip hop bazuje na mocnej pracy nóg i plastycznej pracy ciała. Zajęcia w dużym stopniu rozwijają koordynację ruchową, pozwalają wypracować poczucie rytmu, muzykalność i dają możliwość wyrażenia osobowości i kreatywności za pomocą ruchu. Pod okiem instruktora poznasz postawy techniki i zasady rządzące tym stylem tańca:, a nazwy takie jak bounce i rocking, party dances, izolacje czy wavy nie będą miały przed Tobą tajemnic. Już teraz dołącz do grupy ziomków, którzy tak jak ty kochają hip hop i zapisz się na nasze zajęcia!
High Heels
High Heels
Pewna siebie, odważna, silna i niezależna? Wyraź te cechy w tańcu – przyjdź na zajęcia z high heels! To nie tylko lekcja odpowiedniego poruszania się w butach na obcasie. To również nauka zwinności i gracji, a przy tym poprawa kondycji fizycznej, bo zajęcia high heels wymagają sporej sprawności. Ale nie martw się, nie musisz wykonywać żmudnych ćwiczeń na siłowni – o Twoją kondycję zadbamy już podczas kursu! Nasze instruktorki to zjawiskowe tancerki grupy tanecznej VOLT. To najlepsza gwarancja nie tylko spektakularnych choreografii, które poznasz, ale i wspaniałej, atmosfery pod znakiem #girlpower. Do tego muzyka nie schodząca z najwyższych miejsc światowych list przebojów i mamy wymarzone zajęcia dla kobiet! Nie zastanawiaj się dłużej – zabierz ze sobą wygodne buty na stabilnym obcasie, wpadaj na high heels i razem z innymi fantastycznymi kobietami podbijaj świat!
Latino Solo
Latino Solo
Tańce latynoamerykańskie to ogromny temperament i ekspresja ruchu. To także olbrzymie bogactwo porywających latynoskich rytmów i zmysłowych ruchów ciała, gwarantujące fantastyczną zabawę! Zajęcia z latino solo łączą w sobie najatrakcyjniejsze aspekty tańców latynoamerykańskich – naukę wspaniałych choreografii, a także kształtowanie zgrabnej, wysportowanej sylwetki. A to wszystko przy fantastycznej, porywającej muzyce, dzięki której jednocześnie ćwiczysz, świetnie się bawisz i relaksujesz! To właśnie na zajęciach z latino możesz poczuć się jak podczas wakacyjnej imprezy na gorącej latynoskiej plaży! Każdy z tańców latynoamerykańskich pozwala na wyrażenie odmiennych emocji i nastrojów – od zmysłowości w bachacie, kobiecości w salsie, miłości i namiętności w kubańskiej rumbie czy flirtu i zabawy w brazylijskiej sambie i kubańskiej cha-cha-cha, aż po czystą radość w amerykańskim jive. Dzięki temu każdy może znaleźć w tańcach latynoskich coś dla siebie!

ZESPOŁY W NASZEJ SZKOLE

Filtruj po:
Casting
Nie
Tak
Styl Taneczny
Commercial
Disco Dance
Hip Hop
Jazz
Grupa Wiekowa
Dzieci
Juniorzy
Młodzież
Lokalizacja
Grodzisk Mazowiecki
Katowice
Konstancin-Jeziorna
Kraków
Łódź
Warszawa
Warszawa – Blue City
Warszawa – Bródno
Warszawa – Ochota
Warszawa – Praga-Płd.
Warszawa – Śródmieście
Warszawa – Tarchomin
Warszawa – Wawer
Wrocław
Inne
Mistrzowie Europy
Mistrzowie Polski
Mistrzowie Świata
Zawodowa Grupa Taneczna
Wyczyść wszystko
Nie
Warszawa
Zawodowa Grupa Taneczna
VOLT
Otwarty Casting
Hip Hop
Juniorzy
Tak
Warszawa
Warszawa – Ochota
Swagg Juniors
Otwarty Casting
Dzieci
Jazz
Tak
Warszawa
Warszawa – Blue City
Jazz One Kids
Disco Dance
Dzieci
Katowice
Nie
Fire Kids
Otwarty Casting
Disco Dance
Juniorzy
Tak
Warszawa
Warszawa – Ochota
Luz 1
Otwarty Casting
Dzieci
Hip Hop
Tak
Warszawa
Warszawa – Blue City
Swagg Kids
Otwarty Casting
Jazz
Juniorzy
Tak
Warszawa
Warszawa – Ochota
Jazz One Juniors
Otwarty Casting
Jazz
Młodzież
Tak
Warszawa
Warszawa – Ochota
Jazz One
Jazz
Juniorzy
Nie
Wrocław
Emotion Juniors
Otwarty Casting
Jazz
Młodzież
Tak
Warszawa
Warszawa – Śródmieście
J.Team
Otwarty Casting
Disco Dance
Dzieci
Tak
Warszawa
Warszawa – Blue City
Luzik 1
Otwarty Casting
Commercial
Młodzież
Tak
Warszawa
Warszawa – Ochota
V2

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj