Bachata Solo

Style Tańca
Opis stylu
Opis stylu

Chcesz nauczyć się tańczyć przy gorących, wakacyjnych rytmach, a przy tym oczekujesz szybkich efektów nauki? Obawiasz się jednak, czy sobie poradzisz i to powstrzymuje Cię przed postawieniem pierwszych kroków na parkiecie? Niepotrzebnie! Zajęcia z bachaty solo z pewnością przypadną Ci do gustu: kroki są łatwe, ruchy niezwykle kobiece, a przy tym wyzwalają ogrom kobiecości! Już na pierwszej lekcji przekonasz się, że możesz zostać zmysłową królową każdego parkietu!

Bachata to jeden z najpopularniejszych stylów tańca. Porywająca i romantyczna muzyka latynoska, niewymagające tempo i prostota kroku – wszystko to sprawi, że zajęcia będą dla Ciebie prawdziwą przyjemnością i chwilą oddechu od codzienności. Dzięki nim z łatwością skupisz się na charakterystycznej dla bachaty płynnej pracy bioder, zmysłowych ruchach ramion i kuszącej pracy dłoni. Proste i efektowne choreografie pozwolą Ci wyeksponować kobiecość i wzmocnić pewność siebie, a przy tym doskonale się bawić!

Nie daj na siebie dłużej czekać – drzwi do latynoskich imprez stoją dla Ciebie otworem, a pierwszym krokiem są zajęcia z bachaty solo w Egurrola Dance Studio!

Dlaczego warto tańczyć?

Przypływ endorfin

Przypływ endorfin

Taniec to radość – szaleństwo na parkiecie wyzwala pozytywną energię i zapewnia szeroki uśmiech na twarzy

Zdrowsze życie

Zdrowsze życie

Taniec jest jedną z form aktywności fizycznej, która pozytywnie wpływa na zdrowie, samopoczucie i sylwetkę.

Nowe przyjaźnie

Nowe przyjaźnie

Zajęcia taneczne to świetna okazja do nawiązania nowych znajomości, które można przenieść również poza salę taneczną.

Kształtowanie charakteru

Kształtowanie charakteru

Pewność siebie, samodysycyplina, kreatywność – to tylko niektóre cechy, jakie pozwala wykształcić nauka tańca.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj