Klub tańca towarzyskiego

Style Tańca
Opis stylu
Opis stylu

To zajęcia dla wszystkich: zarówno par, jak i singli, którzy uwielbiają dobrą zabawę, mają już opanowane podstawowe umiejętności taneczne i pragną je rozwijać pod okiem profesjonalnych instruktorów. Wspaniała atmosfera stworzona przez naszą społeczność pasjonatów tańca gwarantowana!

Na zajęciach poznasz efektowne figury taneczne typowe dla najpopularniejszych tańców: zaczynając od disco samby czy salsy, przez namiętne w charakterze tango argentino i bachatę, romantycznego walca i foxtrota, aż po wesołą i zwariowaną cha cha cha czy rock’n’rolla. To Ty decydujesz, który taniec najbardziej skradł twoje serce i na naukę którego chcesz poświęcić najwięcej czasu. Dzięki temu będziesz czerpać z tańca niczym nieskrępowaną radość i zaskoczysz znajomych swoimi tanecznymi umiejętnościami!

Już dziś dołącz do naszej roztańczonej społeczności: na naszych salach poznasz wielu innych miłośników tańca, z którymi będziesz bawić się na różnego rodzaju tanecznych wydarzeniach. Wystarczą dwa proste kroki: dokonaj zapisu i przyjdź na zajęcia. Reszta w naszych rękach!

Dlaczego warto tańczyć?

Przypływ endorfin

Przypływ endorfin

Taniec to radość – szaleństwo na parkiecie wyzwala pozytywną energię i zapewnia szeroki uśmiech na twarzy

Zdrowsze życie

Zdrowsze życie

Taniec jest jedną z form aktywności fizycznej, która pozytywnie wpływa na zdrowie, samopoczucie i sylwetkę.

Nowe przyjaźnie

Nowe przyjaźnie

Zajęcia taneczne to świetna okazja do nawiązania nowych znajomości, które można przenieść również poza salę taneczną.

Kształtowanie charakteru

Kształtowanie charakteru

Pewność siebie, samodysycyplina, kreatywność – to tylko niektóre cechy, jakie pozwala wykształcić nauka tańca.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj