Kurs tańca dla dorosłych

Style Tańca
Opis stylu
Opis stylu

Wpadasz w panikę na samą myśl o nadchodzącej imprezie tanecznej, bo na parkiecie czujesz się jak słoń w składzie porcelany? A może szukasz pomysłu na to, jak w ciekawy sposób spędzić czas we dwoje? To właśnie dla tych osób jak Ty powstał nasz kurs tańca dla dorosłych.

Na naszych zajęciach w przyjaznej i swobodnej atmosferze, o którą zadbają nasi wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy, nauczysz się poruszać do każdego rodzaju muzyki. Dzięki temu podejmiesz każde taneczne wyzwanie: eleganckie bale i wesela, niezobowiązujące domówki czy imprezy w klubach nie będą dla ciebie problemem. Nasze 3-miesięczne kursy tańca działają cuda! W czasie ich trwania nauczysz się podstaw wszystkich najpopularniejszych tańców, takich jak salsa, bachata, disco samba, rock’n’roll i innych.

Ukończenie 3-miesięcznego kursu tańca to nie koniec twojej tanecznej przygody! Na wszystkich, którzy zapragną pozostać w naszej roztańczonej społeczności, czekają zajęcia dla Klubowiczów. To właśnie na nich poznasz bardziej zaawansowane i efektowne ewolucje taneczne oraz nowe style, dzięki którym zabłyśniesz na każdym tanecznym parkiecie.

Już dziś zrób pierwszy krok ku realizacji swoich marzeń! Wspaniała taneczna przygoda czeka!

Dlaczego warto tańczyć?

Przypływ endorfin

Przypływ endorfin

Taniec to radość – szaleństwo na parkiecie wyzwala pozytywną energię i zapewnia szeroki uśmiech na twarzy

Zdrowsze życie

Zdrowsze życie

Taniec jest jedną z form aktywności fizycznej, która pozytywnie wpływa na zdrowie, samopoczucie i sylwetkę.

Nowe przyjaźnie

Nowe przyjaźnie

Zajęcia taneczne to świetna okazja do nawiązania nowych znajomości, które można przenieść również poza salę taneczną.

Kształtowanie charakteru

Kształtowanie charakteru

Pewność siebie, samodysycyplina, kreatywność – to tylko niektóre cechy, jakie pozwala wykształcić nauka tańca.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj