Salsa Solo

Style Tańca
Opis stylu
Opis stylu

Uwielbiasz zmysłowe ruchy i gorące latynoskie rytmy? Chcesz dołączyć do grona aktywnych osób, które czerpią nieskrępowaną radość z tańca?

Salsa solo – to zajęcia właśnie dla takich osób jak ty!

To nie przypadek, że właśnie salsa jest obecnie jednym z najbardziej lubianych stylów tańca. Oparta na zmysłowych ruchach całego ciała technika w połączeniu z najgorętszymi, podbijającymi taneczne parkiety rytmami to mieszanka, obok której nikt kochający dobrą zabawę nie przejdzie obojętnie.

Na zajęciach poznasz cechy charakterystyczne salsy. Skupimy się na kobiecej akcji bioder, ponętnych ruchach barków i ramion, a także kuszące gestach dłoni – wszystko po to, abyś w tańcu czuła się piękna i swobodna! Bogactwo rytmów salsy pozwala na stworzenie zjawiskowych choreografii, w których wyeksponujesz swoją kobiecość.

Zamknij oczy, wyobraź sobie że jesteś na jednej z kubańskich plaż, w tle rozbrzmiewają twoje ulubione gorące rytmy, a ty wraz z innymi tancerzami wirujesz w tańcu… A teraz otwórz oczy i przekonaj się, że realizacja tego marzenia jest bardzo blisko – wystarczy zapisać się na zajęcia z salsy!

Dlaczego warto tańczyć?

Przypływ endorfin

Przypływ endorfin

Taniec to radość – szaleństwo na parkiecie wyzwala pozytywną energię i zapewnia szeroki uśmiech na twarzy

Zdrowsze życie

Zdrowsze życie

Taniec jest jedną z form aktywności fizycznej, która pozytywnie wpływa na zdrowie, samopoczucie i sylwetkę.

Nowe przyjaźnie

Nowe przyjaźnie

Zajęcia taneczne to świetna okazja do nawiązania nowych znajomości, które można przenieść również poza salę taneczną.

Kształtowanie charakteru

Kształtowanie charakteru

Pewność siebie, samodysycyplina, kreatywność – to tylko niektóre cechy, jakie pozwala wykształcić nauka tańca.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj