Glow Team Kids

Zespół taneczny
Poznaj zespół Glow Team Kids
Dzieci
Grodzisk Mazowiecki
Disco Dance
Poznaj zespół Glow Team Kids
Dzieci
Grodzisk Mazowiecki
Disco Dance

Dziecięcy zespół disco dance mający swoje treningi w Egurrola Dance Studio Grodzisk Mazowiecki. Jego trenerem jest Natalia Karczewska.

Trener zespołu

Trener zespołu Glow Team Kids, instruktor tańca oraz trenerka PSCH. Swoja karierę taneczną rozpoczęła w wieku 9 lat, zaczynając od stylu hip-hop. 10 lat później zdobyła Vice Mistrzostwo Polski Cheerleaders w kategorii cheer hip hop. Taniec był zawsze ważnym elementem jej życia, pasją, która z czasem przerodziła się w pracę, która pozwała jej się realizować.

Weź udział w Castingu

20 kwietnia 11:00

Egurrola Dance Studio Grodzisk Mazowiecki, ul. Sienkiewicza 45

Zapraszamy tancerzy w wieku 7-11 lat

Aby wziąć udział w castingu zapisz się na listę uczestników korzystając z poniższego formularza. Potem wystarczy, że pojawisz się na castingu i pokażesz co potrafisz!

To Twoja szansa na rozwój pod okiem profesjonalnego trenera w jednym z naszych fantastycznych zespołów. Wraz z innymi członkami zespołu będziesz uczestniczyć w intensywnych treningach, które pozwolą Ci doskonalić swoje umiejętności, a w przyszłości występować na turniejach tanecznych i walczyć o medale, puchary i nagrody!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY    Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

    nie zgadzam się zaakceptuj