B-Team Kids

Zespół taneczny
Poznaj zespół B-Team Kids
Dzieci
Warszawa
Warszawa – Bródno
Disco Dance
Poznaj zespół B-Team Kids
Dzieci
Warszawa
Warszawa – Bródno
Disco Dance

O NAS
Jesteśmy zespołem disco dance w kategorii 9-12 lat! Naszą pasją oczywiście jest taniec i wszelka inna aktywność fizyczna. Na naszych treningach najbardziej lubimy zajęcia siłowe, bo wiemy, że dzięki nim będziemy tak sprawne, by móc zawładnąć sercami sędziów na turniejach!

NASZA HISTORIA
B-team Kids został powołany do kategorii zespoły w 2015 roku. Wcześniej wspinaliśmy się po szczeblach kariery od grup początkujących aż do grup zaawansowanych. Dzięki naszej ciężkiej pracy zostałyśmy docenione,otrzymując tytuł zespołu oraz możliwość reprezentowania studia na turniejach ogólnopolskich.

Założycielką naszego zespołu jest Katarzyna Kożuchowska – to dzięki jej zaangażowaniu nasz zespół tak dobrze funkcjonuje do dziś i zdobywa trofea. Obecnie naszym trenerem jest Urszula Ornoch, która czuwa nad naszym rozwojem tanecznym i dba o naszą pasje.

NASZ HARMONOGRAM
Jest stale napięty – mamy zajęcia z choreografii, akrobatyki i techniki tańca! Do tego stale szkolimy się na dodatkowych warsztatach organizowanych specjalnie dla nas pod okiem wybitnych trenerów i tancerzy z Norwegii. Naszą ulubioną szkołą Egurrola Dance Studio jest oczywiście  szkoła tańca Warszawa Bródno, gdyż to tu na co dzień pracujemy. Tu też stawialiśmy swoje pierwsze taneczne kroki!

Trener zespołu

Trener zespołu B-Team Kids, tancerka sceniczna i turniejowa oraz absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Ula jest wielokrotną mistrzynią świata i Polski w kategoriach: solo, duety, mini formacje oraz formacje disco dance i disco dance freestyle. Była tancerką flagowego zespołu Egurrola Dance Studio – V2. Oprócz tańca trenowała akrobatykę osiągając bardzo wysokie wyniki w skokach na ścieżce.

Wyjątkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąc słów

Weź udział w Castingu

19 kwietnia 20:00

Egurrola Dance Studio Warszawa – Bródno, Galeria Renova, poziom +1, ul. Rembielińska 20

Zapraszamy tancerzy w wieku 7-11 lat

Aby wziąć udział w castingu zapisz się na listę uczestników korzystając z poniższego formularza. Potem wystarczy, że pojawisz się na castingu i pokażesz co potrafisz!

To Twoja szansa na rozwój pod okiem profesjonalnego trenera w jednym z naszych fantastycznych zespołów. Wraz z innymi członkami zespołu będziesz uczestniczyć w intensywnych treningach, które pozwolą Ci doskonalić swoje umiejętności, a w przyszłości występować na turniejach tanecznych i walczyć o medale, puchary i nagrody!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY    Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

    nie zgadzam się zaakceptuj