BeArt Juniors

Zespół taneczny
Poznaj zespół BeArt Juniors
Juniorzy
Warszawa
Warszawa – Blue City
Jazz
Poznaj zespół BeArt Juniors
Juniorzy
Warszawa
Warszawa – Blue City
Jazz

Juniorski zespół tańca jazzowego, który ma swoje treningi w Egurrola Dance Studio Warszawa – Blue City. Jego trenerem jest Marta Wrzeszcz.

Obecnie trwa nabór do zespołu – zgłoś się na casting, wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej i dołącz do tych utalentowanych tancerzy!

Trener zespołu

Trener zespołu BeArt Juniors. Tańczy odkąd skończyła 4 lata, a taniec to jej całe życie. Od najmłodszych lat związana jest z Egurrola Dance Studio – w przeszłości była tancerką flagowych zespołów Luzik 1 i Luzik 3. Obecnie specjalizuje się w stylach jazz oraz modern. Ukończyła roczny program taneczny Copenhagen Dance Education w Danii.

Wyjątkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąc słów

Weź udział w Castingu

10 kwietnia 19:00

Egurrola Dance Studio Warszawa – Blue City
poziom +2, Al. Jerozolimskie 179

Zapraszamy tancerzy w wieku 12-15 lat

Aby wziąć udział w castingu zapisz się na listę uczestników korzystając z poniższego formularza. Potem wystarczy, że pojawisz się na castingu i pokażesz co potrafisz!

To Twoja szansa na rozwój pod okiem profesjonalnego trenera w jednym z naszych fantastycznych zespołów. Wraz z innymi członkami zespołu będziesz uczestniczyć w intensywnych treningach, które pozwolą Ci doskonalić swoje umiejętności, a w przyszłości występować na turniejach tanecznych i walczyć o medale, puchary i nagrody!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY    Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

    nie zgadzam się zaakceptuj