BeArt

Zespół taneczny
Poznaj zespół BeArt
Młodzież
Warszawa
Warszawa – Blue City
Jazz
Poznaj zespół BeArt
Młodzież
Warszawa
Warszawa – Blue City
Jazz

Młodzieżowy zespół tańca jazzowego, który ma swoje treningi w Egurrola Dance Studio Warszawa – Blue City. Jego trenerem jest Katarzyna Mieczkowska.

Trener zespołu

Trener zespołów V2, BeArt oraz BeArt 2, tancerka, choreograf programów: „You Can Dance. Nowa Generacja”, „Dance Dance Dance” , „The Voice Kids”, „Bitwa na głosy” czy „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, finalistka 5. edycji programu „You Can Dance – Po prostu tańcz”.

Wyjątkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąc słów

Weź udział w Castingu

17 kwietnia 19:00

Egurrola Dance Studio Warszawa – Blue City
poziom +2, Al. Jerozolimskie 179

Zapraszamy tancerzy powyżej 16. roku życia

Aby wziąć udział w castingu zapisz się na listę uczestników korzystając z poniższego formularza. Potem wystarczy, że pojawisz się na castingu i pokażesz co potrafisz!

To Twoja szansa na rozwój pod okiem profesjonalnego trenera w jednym z naszych fantastycznych zespołów. Wraz z innymi członkami zespołu będziesz uczestniczyć w intensywnych treningach, które pozwolą Ci doskonalić swoje umiejętności, a w przyszłości występować na turniejach tanecznych i walczyć o medale, puchary i nagrody!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY    Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

    nie zgadzam się zaakceptuj