Disco One

Zespół taneczny
Poznaj zespół Disco One
Juniorzy
Konstancin-Jeziorna
Disco Dance
Poznaj zespół Disco One
Juniorzy
Konstancin-Jeziorna
Disco Dance

Zespół Disco One trenuje w Egurrola Dance Studio Konstancin-Jeziorna. Formację tworzą zaangażowane i pracowite tancerki, które na każdym treningu dają z siebie wszystko! Naszą trenerką jest Wiktoria Konopka.

Zespół regularnie bierze udział w licznych zawodach i konkursach. Na swoim koncie mamy między innymi takie osiągnięcia, jak III miejsce w mini formacji w Otwartym Turnieju Tańca Nowoczesnego w Łosicach czy Vice-Mistrzostwo w mini formacji Turnieju Highway do Dance!

Naszą tajną bronią jest ogromna drużynowość i wzajemne wsparcie. Kochamy turnieje, warsztaty taneczne i obozy organizowane przez Egurrola Dance Studio, dzięki którym możemy nie tylko doskonalić swój taneczny warsztat, ale także spędzać ze sobą ogromną ilość czasu.

Trener zespołu

Trener zespołu Disco One, tancerka zespołu Disco Sharks. Przygodę z tańcem rozpoczęła mając 3 latka. W ciągu lat nauki próbowała swoich sił w różnych technikach tanecznych, jednak najbliższą z nich stał się dla Wiktorii disco dance i to właśnie ten styl trenuje do dziś. Jako tancerka zespołowa ma na swoim koncie wiele sukcesów i tytułów Mistrza oraz Vicemistrza Polski.

wyjątkowe doświadczenia
Wyrażają więcej niż tysiąc słów

Weź udział w Castingu

10 kwietnia 18:15

Egurrola Dance Studio Konstancin-Jeziorna, CH Stara Papiernia, poziom +2, Al. Wojska Polskiego 3

Zapraszamy tancerzy w wieku 11-15 lat

Aby wziąć udział w castingu zapisz się na listę uczestników korzystając z poniższego formularza. Potem wystarczy, że pojawisz się na castingu i pokażesz co potrafisz!

To Twoja szansa na rozwój pod okiem profesjonalnego trenera w jednym z naszych fantastycznych zespołów. Wraz z innymi członkami zespołu będziesz uczestniczyć w intensywnych treningach, które pozwolą Ci doskonalić swoje umiejętności, a w przyszłości występować na turniejach tanecznych i walczyć o medale, puchary i nagrody!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY    Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

    nie zgadzam się zaakceptuj