Emotion Juniors

Zespół taneczny
Poznaj zespół Emotion Juniors
Juniorzy
Wrocław
Jazz
Poznaj zespół Emotion Juniors
Juniorzy
Wrocław
Jazz

Emotion Juniors to zespół w wieku 12-16 lat specjalizujący się w technikach jazz i modern. Reprezentuje szkołę Egurrola Dance Studio Wrocław, a jego trenerem i choreografem jest Katarzyna Żebrowska.

Pracowitość i ambicja – to cechy, które doskonale opisują młodych tancerzy. Mimo krótkiego istnienia (od września 2018 roku jako grupa turniejowa, a od 2019 roku jako zespół), mają już na swoim koncie liczne osiągnięcia na konkursach ogólnopolskich. Są to sukcesy zarówno grupowe, jak i indywidualne.

W programie zespołu oprócz choreografii i techniki znajduje się również taniec klasyczny i akrobatyka. Ponadto tancerze szkolą się biorąc udział w licznych warsztatach, również w innych stylach tanecznych.

Łączy ich nie tylko prawdziwa pasja do tańca, ale także przyjaźń i wsparcie, na które może liczyć każdy członek zespołu.

Trener zespołu

Trener zespołów tańca jazzowego Emotion oraz Emotion Juniors, dyplomowany pedagog, sędzia ZNTS. Od 2012 roku Katarzyna jest instruktorem sportu o specjalności taniec jazzowy oraz trenerem akrobatyki sportowej. Jej przygoda z tańcem rozpoczęła się w wieku 5 lat, kiedy Katarzyna dołączyła do zespołu tanecznego Pech w Opolu.

wyjatkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąć słów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj