Imperial

Zespół taneczny
Poznaj zespół Imperial
Młodzież
Kraków
Jazz
Poznaj zespół Imperial
Młodzież
Kraków
Jazz

Jesteśmy zespołem reprezentującym Egurrola Dance Studio Kraków.

Naszą trenerką jest pani Barbara Tomas i jesteśmy pewni, że pracując pod jej okiem możemy osiągnąć wymarzone sukcesy!

Aby było to możliwe, ciężko trenujemy 3 razy w tygodniu, a doskonaląc nasze umiejętności stajemy się wytrwałymi tancerzami.

Regularnie bierzemy udział w warsztatach tanecznych i obozach, które organizuje dla nas Egurrola Dance Studio, co zapewnia nam nieustanny rozwój.

Myślą przewodnią każdego naszego treningu jest motto “Nie poddawaj się, gdy boli, bo ból to cena, jaką płacimy za siłę!”

Jesteśmy przekonani, że nasza ciężka praca zaowocuje zdobyciem najwyższego stopnia podium na konkursach krajowych i międzynarodowych!

Trener zespołu

Trener zespołów Imperial Juniors oraz Imperial z Krakowa, instruktorka tańca. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w 2006 roku, poznając technikę tańca jazzowego pod okiem wybitnej trenerki i pedagog tańca – Izabeli Barskiej-Kaczmarczyk w Studio Tańca Vivero w Rybniku. Taniec jazzowy stał się jej główną techniką i wraz ze swoim zespołem brała udział w festiwalach, turniejach tanecznych, a także na Mistrzostwach Polski i Świata federacji IDO, odnosząc liczne sukcesy.

wyjatkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąć słów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj