Infinity Juniors

Zespół taneczny
Poznaj zespół Infinity Juniors
Juniorzy
Konstancin-Jeziorna
Jazz
Poznaj zespół Infinity Juniors
Juniorzy
Konstancin-Jeziorna
Jazz

Nowo utworzony juniorski zespół jazzowy, który w nowym sezonie 2023/2024 będzie trenować pod okiem trenerki Sandry Olchowskiej w Egurrola Dance Studio Konstancin-Jeziorna.

Trener zespołu

Trener zespołu Infinity Juniors, instruktorka tańca jazzowego. Wszechstronna tancerka, która od 6. roku życia szkoli się w tańcu klasycznym, jazzowym oraz modern. Od najmłodszych lat bierze udział w warsztatach tanecznych z najlepszymi nauczycielami tańca, zarówno z Polski, jak i zagranicy, aby stale pogłębiać swoją wiedzę, zbierać doświadczenie i czerpać inspiracje.

Weź udział w Castingu

6 kwietnia 16:00

Egurrola Dance Studio Konstancin-Jeziorna, CH Stara Papiernia, poziom +2, Al. Wojska Polskiego 3

Zapraszamy tancerzy w wieku 12-15 lat

Aby wziąć udział w castingu zapisz się na listę uczestników korzystając z poniższego formularza. Potem wystarczy, że pojawisz się na castingu i pokażesz co potrafisz!

To Twoja szansa na rozwój pod okiem profesjonalnego trenera w jednym z naszych fantastycznych zespołów. Wraz z innymi członkami zespołu będziesz uczestniczyć w intensywnych treningach, które pozwolą Ci doskonalić swoje umiejętności, a w przyszłości występować na turniejach tanecznych i walczyć o medale, puchary i nagrody!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY    Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

    nie zgadzam się zaakceptuj