J.team Juniors

Zespół taneczny
Poznaj zespół J.Team Juniors
Juniorzy
Warszawa
Warszawa – Śródmieście
Jazz
Poznaj zespół J.Team Juniors
Juniorzy
Warszawa
Warszawa – Śródmieście
Jazz

Zespół J.Team Juniors tworzą młode tancerki, pełne pasji i determinacji. W krótkim okresie czasu udało im się stworzyć zgraną drużynę, która pasjonuje się tańcem jazzowym. Trenerem zespołu jest Justyna Wawryszuk.

Formacja trenuje dwa razy w tygodniu po półtorej godziny, dodatkowo dziewczyny uczestniczą w godzinnych zajęciach tańca klasycznego oraz techniki tańca jazzowego, dzięki którym doskonalą swój taneczny warsztat.

Zespół przez aktywne uczestnictwo w rozmaitych warsztatach jazzowych oraz contemporary jazz regularnie rozwija swoje umiejętności, które następnie chętnie prezentuje na tanecznych scenach podczas turniejów organizowanych przez Egurrola Dance Studio.

Trener zespołu

Trener zespołów J.Team i J.Team Juniors, wieloletnia tancerka flagowego zespołu Jazz One w Egurrola Dance Studio oraz trenerka z 7-letnim doświadczeniem. Prowadzi zajęcia z tańca jazzowego dla dzieci i młodzieży. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 7 lat od tańca nowoczesnego, a następnie zaczęła trenować disco dance.

wyjatkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąć słów

Weź udział w Castingu

10 kwietnia 17:00

Egurrola Dance Studio Śródmieście, Al. Jerozolimskie 91

Zapraszamy tancerzy w wieku 12-15 lat

Aby wziąć udział w castingu zapisz się na listę uczestników korzystając z poniższego formularza. Potem wystarczy, że pojawisz się na castingu i pokażesz co potrafisz!

To Twoja szansa na rozwój pod okiem profesjonalnego trenera w jednym z naszych fantastycznych zespołów. Wraz z innymi członkami zespołu będziesz uczestniczyć w intensywnych treningach, które pozwolą Ci doskonalić swoje umiejętności, a w przyszłości występować na turniejach tanecznych i walczyć o medale, puchary i nagrody!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY    Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

    nie zgadzam się zaakceptuj