Jazz 2 Juniors

Zespół taneczny
Poznaj zespół Jazz 2 Juniors
Juniorzy
Warszawa
Warszawa – Tarchomin
Jazz
Poznaj zespół Jazz 2 Juniors
Juniorzy
Warszawa
Warszawa – Tarchomin
Jazz

Zespół Jazz 2 Juniors to grupa młodych tancerzy pasjonujących się techniką tańca jazzowego. Choreografem i trenerem zespołu jest pani Aniela Rzymek.

Formacja ma treningi 2 razy w tygodniu, każdy po półtorej godziny. Dodatkowo raz w tygodniu przez godzinę ćwiczymy naszą technikę oraz akrobatykę, aby móc wykorzystywać w naszych choreografiach różne skomplikowane elementy i figury.

Pragniemy rozwijać się zarówno w technice jazzowej, jak i modern/contemporary. Chcemy zarażać swoją pasją wszystkich, którzy jeszcze zastanawiają się, czy rozpocząć przygodę z tańcem jazzowym!

Trener zespołu

Trener zespołu Jazz 2 Juniors, choreograf, instruktor tańca jazzowego oraz certyfikowany trener personalny. Czynna tancerka, zafascynowana tańcem jazzowym oraz high heels. Finalistka Mistrzostw Europy IDO Show Dance w Saint Petersburgu (5. miejsce).

wyjatkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąć słów

Weź udział w Castingu

6 kwietnia 17:00

Egurrola Dance Studio Warszawa – Tarchomin, Galeria Północna, poziom +2, ul. Światowida 17

Zapraszamy tancerzy w wieku 12-15 lat

Aby wziąć udział w castingu zapisz się na listę uczestników korzystając z poniższego formularza. Potem wystarczy, że pojawisz się na castingu i pokażesz co potrafisz!

To Twoja szansa na rozwój pod okiem profesjonalnego trenera w jednym z naszych fantastycznych zespołów. Wraz z innymi członkami zespołu będziesz uczestniczyć w intensywnych treningach, które pozwolą Ci doskonalić swoje umiejętności, a w przyszłości występować na turniejach tanecznych i walczyć o medale, puchary i nagrody!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY    Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

    nie zgadzam się zaakceptuj