Konst Crew Juniors

Zespół taneczny
Poznaj zespół Konst Crew Juniors
Juniorzy
Konstancin-Jeziorna
Hip Hop
Poznaj zespół Konst Crew Juniors
Juniorzy
Konstancin-Jeziorna
Hip Hop

Konst Crew Juniors to hip hopowy zespół juniorski, założony w 2013 roku przez Julitę Walczuk i trenujący na co dzień w szkole Egurrola Dance Studio Konstancin-Jeziorna. Pierwsza trenerka wielokrotnie doprowadziła nas na podium turniejów lokalnych i ogólnopolskich. Naszymi największymi sukcesami są wielokrotnie finałowe wysokie miejsca II oraz III podczas Mistrzostw Polski federacji WADF w kat. large teams. Obecnie naszym trenerem jest Julia Falkowska, wraz z którą wciąż reprezentujemy naszą szkołę na wielu zawodach tanecznych.

Naszą ekipę tworzą wspaniali młodzi ludzie, którzy mają wspólny cel i pasję. W przyjaznej atmosferze uczymy się zasad współzawodnictwa, dbając o zasadę fair-play i rozwijamy się pod czujnym okiem trenerskim grupowo oraz indywidualnie. Udowadniają to liczne starty na turniejach w kategoriach solo i duetach.

Trener zespołu

Trener zespołu hip hopowego Konst Crew Juniors z Egurrola Dance Studio Konstancin-Jeziorna, współtwórczyni „In Between Art Project” w Egurrola Dance Studio. Pasja do tańca zrodziła się u niej już w wieku 6 lat, kiedy wzięła udział w swoich pierwszych zajęciach. Od tego momentu taniec to nieodłączny element jej życia.

wyjatkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąć słów

Weź udział w Castingu

14 kwietnia 14:00

Egurrola Dance Studio Konstancin-Jeziorna, CH Stara Papiernia, poziom +2, Al. Wojska Polskiego 3

Zapraszamy tancerzy w wieku 12-15 lat

Aby wziąć udział w castingu zapisz się na listę uczestników korzystając z poniższego formularza. Potem wystarczy, że pojawisz się na castingu i pokażesz co potrafisz!

To Twoja szansa na rozwój pod okiem profesjonalnego trenera w jednym z naszych fantastycznych zespołów. Wraz z innymi członkami zespołu będziesz uczestniczyć w intensywnych treningach, które pozwolą Ci doskonalić swoje umiejętności, a w przyszłości występować na turniejach tanecznych i walczyć o medale, puchary i nagrody!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY    Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

    nie zgadzam się zaakceptuj