Lucky Crew Juniors

Zespół taneczny
Poznaj zespół Lucky Crew Juniors
Juniorzy
Warszawa
Warszawa – Praga-Płd.
Hip Hop
Poznaj zespół Lucky Crew Juniors
Juniorzy
Warszawa
Warszawa – Praga-Płd.
Hip Hop

Nowo utworzony juniorski zespół hip hopowy, który w nowym sezonie 2023/2024 będzie trenować pod okiem trenerki Aleksandry Cherek w Egurrola Dance Kids Praga-Południe.

Trener zespołu

Trener zespołu Lucky Crew Juniors. Ola pokochała taniec mając 10 lat. Dołączyła do zespołu tańca nowoczesnego w swojej rodzinnej miejscowości, wraz z którym wielokrotnie zdobyła Mistrzostwo Polski IDO w kategoriach disco dance, disco show i street dance show.

Weź udział w Castingu

12 kwietnia 19:00

Egurrola Dance Kids Warszawa – Praga-Płd., Atrium Promenada, poziom +2, ul. Ostrobramska 75C

Zapraszamy tancerzy w wieku 12-15 lat

Aby wziąć udział w castingu zapisz się na listę uczestników korzystając z poniższego formularza. Potem wystarczy, że pojawisz się na castingu i pokażesz co potrafisz!

To Twoja szansa na rozwój pod okiem profesjonalnego trenera w jednym z naszych fantastycznych zespołów. Wraz z innymi członkami zespołu będziesz uczestniczyć w intensywnych treningach, które pozwolą Ci doskonalić swoje umiejętności, a w przyszłości występować na turniejach tanecznych i walczyć o medale, puchary i nagrody!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY    Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

    nie zgadzam się zaakceptuj