Luz 1

Zespół taneczny
Poznaj zespół Luz 1
Juniorzy
Warszawa
Warszawa – Ochota
Disco Dance
Poznaj zespół Luz 1
Juniorzy
Warszawa
Warszawa – Ochota
Disco Dance

KIM JESTEŚMY?

Młodymi pasjonatami tańca! Każdą wolną chwilę najchętniej spędzalibyśmy na sali — trenując skoki, piruety czy kombinacje taneczne. Niejednokrotnie zdobyliśmy Mistrzostwo Polski, Europy i Świata! Nasze treningi prowadzone są przez Panią Aleksandrę Wygryzowską i to właśnie ona na każdych zajęciach przekazuje nam swoją taneczną wiedzę i pozytywną energię do działania.

Ktoś mógłby nas zapytać, czy mamy w ogóle czas na naukę? Pewnie, że tak. Zaangażowanie w zajęcia taneczne oraz świadomość, że nad czymś wspólnie pracujemy, uczy nas lepszej organizacji czasu i sprawia, że możemy przenosić góry!

W naszym zespole może tańczyć każdy, kto ma od 13 do 16 lat i jest gotowy poświęcić swój wolny czas, aby wejść w niesamowity świat tańca!

Zaczynaliśmy swoją przygodę z tańcem, jako 4-5-latki w grupach M… a teraz startujemy na turniejach rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej, przygotowujemy oprawy taneczne do wielu teledysków, koncertów, reklam i pokazów mody.

CO DOKŁADNIE ROBIMY?

Nasze treningi różnią się natężeniem i intensywnością od zajęć w innych grupach tańca nowoczesnego. Dwa razy w tygodniu, po dwie godziny spotykamy się na lekcjach choreografii, a w każdy piątek dwie godziny poświęcamy, aby podszkolić swój warsztat z zakresu techniki tańca, klasyki i akrobatyki. Przez cały czas pracujemy nad rozwijaniem swojej wytrzymałości oraz nad utrzymaniem jej na odpowiednim poziomie. Dużo uwagi poświęcamy ćwiczeniom siłowym, rozciągającym, koordynacyjnym oraz technice tańca.

Awans do zespołu Luz 1 daje szansę na wszechstronny rozwój i aby w przyszłości zasilić zespół V2, a później stać się członkiem grupy VOLT!

Trener zespołu

Trener juniorskiego zespołu disco dance Luz 1, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie – specjalizacja wychowanie fizyczne, instruktor tańca sportowego, fitness oraz gimnastyki sportowej.

Wyjątkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąc słów

Weź udział w Castingu

20 kwietnia 13:00

Egurrola Dance Studio Ochota, ul. Żwirki i Wigury 99a

Zapraszamy tancerzy w wieku 12-15 lat

Aby wziąć udział w castingu zapisz się na listę uczestników korzystając z poniższego formularza. Potem wystarczy, że pojawisz się na castingu i pokażesz co potrafisz!

To Twoja szansa na rozwój pod okiem profesjonalnego trenera w jednym z naszych fantastycznych zespołów. Wraz z innymi członkami zespołu będziesz uczestniczyć w intensywnych treningach, które pozwolą Ci doskonalić swoje umiejętności, a w przyszłości występować na turniejach tanecznych i walczyć o medale, puchary i nagrody!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY    Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

    nie zgadzam się zaakceptuj