Move

Zespół taneczny
Poznaj zespół Move
Młodzież
Warszawa
Warszawa – Śródmieście
Commercial
Poznaj zespół Move
Młodzież
Warszawa
Warszawa – Śródmieście
Commercial

Streetowy zespół młodzieżowy, który swoje treningi ma w Egurrola Dance Studio Śródmieście.

Trener zespołu

Tancerz zawodowej grupy VOLT, trener streetowego zespołu Move i instruktor tańca w Egurrola Dance Studio. Marcin tańczy od 8. roku życia. Swoją dziecięcą karierę taneczną rozpoczął od tańca towarzyskiego, ale nie trwało to długo – po dwóch latach postanowił spróbować swoich sił na zajęciach z hip hopu i do dzisiaj jest to jego ulubiony styl. Marcin uczęszczał do Studia Tańca Swag w Pułtusku.

wyjątkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąc słów

Weź udział w Castingu

15 kwietnia 17:30

Egurrola Dance Studio Śródmieście, Al. Jerozolimskie 91

Zapraszamy tancerzy powyżej 16. roku życia

Aby wziąć udział w castingu zapisz się na listę uczestników korzystając z poniższego formularza. Potem wystarczy, że pojawisz się na castingu i pokażesz co potrafisz!

To Twoja szansa na rozwój pod okiem profesjonalnego trenera w jednym z naszych fantastycznych zespołów. Wraz z innymi członkami zespołu będziesz uczestniczyć w intensywnych treningach, które pozwolą Ci doskonalić swoje umiejętności, a w przyszłości występować na turniejach tanecznych i walczyć o medale, puchary i nagrody!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY    Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

    nie zgadzam się zaakceptuj