NN Jazz

Zespół taneczny
Poznaj zespół NN Jazz
Młodzież
Łódź
Jazz
Poznaj zespół NN Jazz
Młodzież
Łódź
Jazz

O NAS

Jesteśmy młodziezowym zespołem tańca jazzowego trenującym w Egurrola Dance Studio w Łodzi. Już od 4 lat pracujemy pod okiem Adrianny Bileckiej, dzięki której nieustannie się rozwijamy i stawiamy sobie nowe cele i wyzwania! Dwa razy w tygodniu wspólnie pracujemy nad naszą formacją, a dodatkowo w weekendy szkolimy się z zakresu techniki tańca jazzowego, akrobatyki oraz klasyki.

Zdecydowanie najlepiej czujemy się w choreografiach jazzowych i modernowych, ale ogromną przyjemność sprawia nam również poznawanie nowych stylów. Poza regularnymi treningami szkolimy się także na warsztatach, próbując nowych rzeczy i nieustannie podnosząc sobie poprzeczkę.

NASZE OSIĄGNIĘCIA

Na swoim koncie mamy już naprawdę wiele medali wywalczonych podczas turniejów ogólnopolskich. W 2019 roku zdobyłyśmy II Vice Mistrzostwo Polski federacji WADF, startując w kategorii formacji jazzowych powyżej 15. roku życia! Ten sukces zmotywował nas do działania i 7 miesięcy później nasza jazzowa mini formacja debiutując na międzynarodowym parkiecie zdobyła brązowy medal i tytuł II VIce Mistrzów Świata federacji WADF!

Większość z nas zaczynała swoją przygodę z tańcem wiele lat temu i do dziś nie wyobrażamy sobie bez niego życia!

Trener zespołu

Trener seniorskiego zespołu NN Jazz w Egurrola Dance Studio w Łodzi, dyplomowany pedagog, choreograf, sędzia Polskiej Federacji Tańca. Od 2014 roku była związana z Egurrola Dance Studio w Warszawie, gdzie jako tancerka grupy TV Project szkoliła się pod kątem udziału w telewizyjnych produkcjach tanecznych.

wyjatkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąć słów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj