Scandal

Zespół taneczny
Poznaj zespół Scandal
Młodzież
Łódź
Commercial
Poznaj zespół Scandal
Młodzież
Łódź
Commercial

SCANDAL istnieje od 2019 roku – początkowo jako grupa turniejowa, ale już po pierwszych turniejach organizowanych przez Egurrola Dance Studio, dzięki swojej ciężkiej pracy tancerki zyskały miano zespołu.

To żeński skład, którego głównym celem jest rozwój umiejętności tanecznych, ogólnej sprawności każdej z dziewczyn oraz zdobywanie osiągnięć na turniejach tańca.

Pomimo krótkiego stażu, wszystkie tancerki są mocno ze sobą zżyte, w czym niemała zasługa ich trenerek. Ze względu na pasji do muzyki i do tańca na każdym treningu od pierwszej minuty czuje się ogromne zaangażowanie dziewczyn.

Głównym stylem, w którym szkoli się SCANDAL, jest hip hop, jednak równie ważne dla zespołu jest wszechstronne rozwijanie się na warsztatach z innych stylów tanecznych.

Zajęcia choreograficzne odbywają się dwa razy w tygodniu, natomiast w niedziele odbywają się dodatkowe zajęcia z akrobatyki lub inne warsztaty taneczne.

Obecnie zespół zdobywa doświadczenie sceniczne zespół zdobywa na turniejach organizowanych przez Egurrola Dance Studio, zawsze dając z siebie 100%!

Trener zespołu

Trener zespołu Scandal, dyplomowany instruktor tańca. Taniec towarzyszy jej od zawsze. Zaczynała jako tancerka tańca ludowego, później tańca klasycznego i jazzowego, jednak to hip hop skradł jej serce. Razem z formacjami i solo startowała w ogólnopolskich i międzynarodowych zawodach tanecznych, odnosząc liczne sukcesy.

wyjątkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąc słów
Filtruj po:
Zdjęcia
Filmy

Weź udział w Castingu

9 kwietnia 18:45

Egurrola Dance Studio Łódź, Manufaktura, poziom +2, ul. Drewnowska 58

Zapraszamy tancerzy w wieku 16+ lat

Aby wziąć udział w castingu zapisz się na listę uczestników korzystając z poniższego formularza. Potem wystarczy, że pojawisz się na castingu i pokażesz co potrafisz!

To Twoja szansa na rozwój pod okiem profesjonalnego trenera w jednym z naszych fantastycznych zespołów. Wraz z innymi członkami zespołu będziesz uczestniczyć w intensywnych treningach, które pozwolą Ci doskonalić swoje umiejętności, a w przyszłości występować na turniejach tanecznych i walczyć o medale, puchary i nagrody!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY    Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

    nie zgadzam się zaakceptuj