Scream Crew Kids

Zespół taneczny
Poznaj zespół Scream Crew Kids
Dzieci
Wrocław
Hip Hop
Poznaj zespół Scream Crew Kids
Dzieci
Wrocław
Hip Hop

Scream Crew Kids to zespół ambitnych i zakochanych w hip hopie dzieci reprezentujących szkołę Egurrola Dance Studio we Wrocławiu. Trenerem i choreografem zespołu, który dba o ich jak najlepsze występy na turniejach, jest Magdalena Tokarz.

Scream Crew Kids to najmłodszy hip-hopowy skład należący do wrocławskiej Scream Crew rodziny. Dzieciaki trenują ze sobą zaledwie od końca września 2022 roku, ale już wykazują się wspaniałym zgraniem i energią towarzyszącą im na każdym treningu. Scream Crew Kids to ekipa, która swoimi występami z pewnością zaskoczy niejednego fana hip hopu!

Trener zespołu

Trener dziecięcego zespołu Scream Crew Kids i instruktor Egurrola Dance Studio Wrocław. Swoją przygodę z tańcem zaczynała w Szkole Tańca Gregory w Jeleniej Górze, gdzie zapałała miłością do takich stylów jak hip hop czy house. Od tego czasu nieustannie rozwija swoje umiejętności, biorąc udział w warsztatach, projektach i obozach z nauczycielami z Polski i świata.

wyjatkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąć słów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj