Scream Crew

Zespół taneczny
Poznaj zespół Scream Crew
Młodzież
Wrocław
Hip Hop
Poznaj zespół Scream Crew
Młodzież
Wrocław
Hip Hop

Scream Crew to młodzieżowy zespół hip-hopowy reprezentujący Egurrola Dance Studio we Wrocławiu. Pomimo że istnieje zaledwie od roku, ekipa już ma na swoim koncie pierwsze ogólnopolskie sukcesy, co zawdzięcza ogromnej determinacji i ciężkiej pracy.

Trenerem i choreografem zespołu jest Paula Bryjka, dbająca o odpowiednie przygotowanie tancerzy do startu w zawodach. W ekipie panuje przyjaźń i szczera, rodzinna atmosfera. Zaangażowanie na każdym treningu, miłość do tańca i wspólna pasja to motor napędowy tego teamu i jego sposób na sukces!

Trener zespołu

Trener zespołu Scream Crew, dyplomowany instruktor tańca, absolwentka Zarządzania na Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu. Paula ma kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć tanecznych z dziećmi i dorosłymi. Od kilku lat jest także nauczyciele, tańca we wrocławskich przedszkolach i szkołach podstawowych w ramach zajęć dodatkowych.

wyjatkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąć słów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj