Spark Team Juniors

Zespół taneczny
Poznaj zespół Spark Team Juniors
Juniorzy
Warszawa
Warszawa – Wawer
Disco Dance
Poznaj zespół Spark Team Juniors
Juniorzy
Warszawa
Warszawa – Wawer
Disco Dance

Spark Team Juniors to zespół disco dance startujący w kategorii wiekowej 13-16 lat. Na co dzień trenujemy w Egurrola Dance Studio Wawer, a naszą trenerką jest Natalia Woźnica.

Nasz zespół został utworzony w 2019 roku, jednak już wcześniej trenowałyśmy wspólnie w Egurrola Dance Studio doskonaląc swój warsztat na najwyższych poziomach zaawansowania. Niektórzy z nas swoją przygodę z tańcem rozpoczęli już od grup 4-5-latków!

Na naszych zajęciach nigdy nie jest nudno, a energia rozpiera nas już od wejścia na salą treningową. Zawsze dajemy z siebie 100 %, zarówno na zajęciach z choreografii, jak i na akrobatyce oraz technice.

Trener zespołu

Trener zespołu Spark team Juniors. Natalia swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 5 lat, dołączając do grupy tańca nowoczesnego w Młodzieżowym Domu Kultury w swoim rodzinnym mieście. W kolejnych latach rozwijała swoje zainteresowanie tańcem, które w krótkim czasie przerodziło się w prawdziwą pasję.

wyjątkowe doświadczenia
Wyrażają więcej niż tysiąc słów

Weź udział w Castingu

19 kwietnia 19:45

Egurrola Dance Studio Warszawa – Wawer, CH Ferio, poziom +2, ul. Szpotańskiego 4

Zapraszamy tancerzy w wieku 12-15 lat

Aby wziąć udział w castingu zapisz się na listę uczestników korzystając z poniższego formularza. Potem wystarczy, że pojawisz się na castingu i pokażesz co potrafisz!

To Twoja szansa na rozwój pod okiem profesjonalnego trenera w jednym z naszych fantastycznych zespołów. Wraz z innymi członkami zespołu będziesz uczestniczyć w intensywnych treningach, które pozwolą Ci doskonalić swoje umiejętności, a w przyszłości występować na turniejach tanecznych i walczyć o medale, puchary i nagrody!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY    Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

    nie zgadzam się zaakceptuj