Spark Team Kids

Zespół taneczny
Poznaj zespół Spark Team Kids
Dzieci
Warszawa
Warszawa – Wawer
Disco Dance
Poznaj zespół Spark Team Kids
Dzieci
Warszawa
Warszawa – Wawer
Disco Dance

Spark Team kids jest zespołem disco dance w startującym kategorii wiekowej 9-12 lat. Na co dzień trenuje w Egurrola Dance Studio Wawer. Trenerem zespołu jest pani Karolina Michałowska. Nasz zespół został utworzony w 2019 roku, jednak już wcześniej trenowałyśmy wspólnie w Egurrola Dance Studio, doskonaląc swój warsztat na najwyższych poziomach zaawansowania. Niektórzy z nas swoją przygodę z tańcem rozpoczęli już od grup 4-5 laków!

Na naszych zajęciach nigdy nie jest nudno, a energia rozpiera nas już od wejścia na salę treningową. Zawsze dajemy z siebie 100% , zarówno na zajęciach z choreografii, jak i podczas akrobatyki oraz techniki.

Trener zespołu

Trener zespołów disco dance Spark team Kids i Spark Team Juniors. Karolina tańczy od 9. roku życia. Sport był obecny w jej życiu już od najmłodszych lat – najpierw trenowała koszykówkę oraz biegi, a potem zainteresowała się tańcem nowoczesnym. Kiedy już dobrze poznała świat taneczny i scenę, odkryła, że jej ulubionym stylem jest hip hop i to właśnie z niego zdecydowała się zrobić specjalizację instruktorską.

wyjątkowe doświadczenia
Wyrażają więcej niż tysiąc słów

Weź udział w Castingu

12 kwietnia 19:45

Egurrola Dance Studio Warszawa – Wawer, CH Ferio, poziom +2, ul. Szpotańskiego 4

Zapraszamy tancerzy w wieku 8-11 lat

Aby wziąć udział w castingu zapisz się na listę uczestników korzystając z poniższego formularza. Potem wystarczy, że pojawisz się na castingu i pokażesz co potrafisz!

To Twoja szansa na rozwój pod okiem profesjonalnego trenera w jednym z naszych fantastycznych zespołów. Wraz z innymi członkami zespołu będziesz uczestniczyć w intensywnych treningach, które pozwolą Ci doskonalić swoje umiejętności, a w przyszłości występować na turniejach tanecznych i walczyć o medale, puchary i nagrody!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY    Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

    nie zgadzam się zaakceptuj