Swagg 2

Zespół taneczny
Poznaj zespół Swagg 2
Młodzież
Warszawa
Warszawa – Ochota
Hip Hop
Poznaj zespół Swagg 2
Młodzież
Warszawa
Warszawa – Ochota
Hip Hop

Swagg 2 to niezwykle ambitny zespół, stanowiący drugi skład zespołu Swagg. Naszym trenerem jest pan Artur Golec. Mamy ogromne ambicje, a naszym największym marzeniem jest zdobycie mistrzostwa świata! Dlatego na każdym treningu dajemy z siebie 100%, wylewając przy tym hektolitry potu.

Jesteśmy zawsze chętni do pracy, pełni pasji i siły do działania! Stanowimy niezwykle zgraną ekipę, a nieustanne, wzajemne wsparcie i dobra energia krążąca na sali sprawiają, że ciągle pniemy się do przodu, zdobywając kolejne sukcesy – zarówno zespołowe, jak i indywidualne.

Chociaż naszą największą pasją jest hip hop, nie boimy się innych stylów i zawsze chętnie poszerzamy swoje umiejętności – kochamy wyzwania i każde z nich podejmujemy z uśmiechem na twarzy!

Trener zespołu

Trener hip hopowych formacji Swagg i Swagg 2, instruktor tańca, uczestnik programu “You Can Dance – Po prostu tańcz!”, choreograf programu „Dance Dance Dance” dla TVP. Swoją karierę taneczną rozpoczął wiele lat temu, prezentując swoje umiejętności na polskich, jak i zagranicznych parkietach, podczas wielu prestiżowych turniejów tanecznych.

wyjatkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąć słów

Weź udział w Castingu

13 kwietnia 15:00

Egurrola Dance Studio Ochota, ul. Żwirki i Wigury 99a

Zapraszamy tancerzy powyżej 16. roku życia

Aby wziąć udział w castingu zapisz się na listę uczestników korzystając z poniższego formularza. Potem wystarczy, że pojawisz się na castingu i pokażesz co potrafisz!

To Twoja szansa na rozwój pod okiem profesjonalnego trenera w jednym z naszych fantastycznych zespołów. Wraz z innymi członkami zespołu będziesz uczestniczyć w intensywnych treningach, które pozwolą Ci doskonalić swoje umiejętności, a w przyszłości występować na turniejach tanecznych i walczyć o medale, puchary i nagrody!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY    Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

    nie zgadzam się zaakceptuj