Swagg Juniors 2

Zespół taneczny
Poznaj zespół Swagg Juniors 2
Juniorzy
Warszawa
Warszawa – Ochota
Hip Hop
Poznaj zespół Swagg Juniors 2
Juniorzy
Warszawa
Warszawa – Ochota
Hip Hop

O NAS

Jesteśmy ekipą streetową z wielkimi marzeniami. W naszym zespole może znaleźć się każdy, kto wie, co znaczy ciężka praca, kto chce zaangażować się w życie grupy i jest w stanie systematycznie dbać o swój rozwój.

Trenujemy trzy razy w tygodniu. W poniedziałki podczas dwugodzinnych zajęć ćwiczymy technikę i choreografię. W czwartki mamy 1,5 godziny choreografii, a w soboty pracujemy nad naszą ogólną sprawnością podczas zajęć z akrobatyki.

Niezawodny trener Patryk Kownacki dba o nasz wszechstronny rozwój, organizując nam zajęcia z innych technik tanecznych, takich jak taniec jazzowy czy contemporary.

Każdy z nas rozwija się również indywidualnie, pracując nad duetami i solówkami. Bierzemy też udział w cyklicznych szkoleniach i warsztatach organizowanych przez Egurrola Dance Studio. Dwa razy w roku jeździmy razem na obozy.

Najlepsi tancerze naszego zespołu co roku zasilają szeregi ekipy Swagg Juniors, która reprezentuje szkołę na największych turniejach w kraju i na świecie. W przyszłości możemy też trafić do młodzieżowego zespołu Swagg, by później stać się zawodowym tancerzem grupy VOLT lub trenerem!

Trener zespołu

Trener streetowych zespołów Swagg Juniors i Swagg Juniors 2. Od początku pracy w Egurrola Dance Studio budował silne grupy hip hopowe, które co roku stawały na pierwszym stopniu podium podczas Mistrzostw Egurrola Dance Studio. Teraz ci właśnie tancerze zasilają nasze flagowe zespoły.

wyjatkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąć słów

Weź udział w Castingu

13 kwietnia 11:00

Egurrola Dance Studio Ochota, ul. Żwirki i Wigury 99a

Zapraszamy tancerzy w wieku 12-15 lat

Aby wziąć udział w castingu zapisz się na listę uczestników korzystając z poniższego formularza. Potem wystarczy, że pojawisz się na castingu i pokażesz co potrafisz!

To Twoja szansa na rozwój pod okiem profesjonalnego trenera w jednym z naszych fantastycznych zespołów. Wraz z innymi członkami zespołu będziesz uczestniczyć w intensywnych treningach, które pozwolą Ci doskonalić swoje umiejętności, a w przyszłości występować na turniejach tanecznych i walczyć o medale, puchary i nagrody!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY    Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

    nie zgadzam się zaakceptuj