Swagg Kids

Zespół taneczny
Poznaj zespół Swagg Kids
Dzieci
Warszawa
Warszawa – Blue City
Hip Hop
Poznaj zespół Swagg Kids
Dzieci
Warszawa
Warszawa – Blue City
Hip Hop

O NAS

Jesteśmy tancerzami hip hopowymi, którzy na co dzień trenują w Egurrola Dance Kids w Blue City. Reprezentujemy naszą szkołę na turniejach w kategorii hip hop do 12 lat. Kochamy taniec, dlatego każdą wolną chwilę spędzamy razem na sali, trenując. Taniec to całe nasze życie! Naszym trenerem i choreografem dbającym o warsztat taneczny jest Klaudia ‘Jadźka’ Koruba, która nazywa nas swoimi ziomkami-poziomkami.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Tak, to prawda, że ciężko pracujemy na swoje sukcesy. Nasze ulubione lekcje choreografii, które odbywają się dwa razy w tygodniu po dwie godziny to coś, na co najbardziej czekamy i na co najchętniej poświęcamy swój czas. Mamy też godzinne zajęcia z akrobatyki, ponieważ nasz styl wymaga ogromnej zwinności i sprawności fizycznej. Stawiamy na wszechstronny rozwój, dlatego nie może nas zabraknąć na żadnych streetowych warsztatach organizowanych przez Egurrola Dance Studio.

Wszystko to sprawia, że możemy pochwalić się licznymi sukcesami zdobytymi na ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach tańca. Zdobywamy je zarówno jako zespół, jak i w kategoriach indywidualnych (solo i duety), bo każdy z nas to silna osobowość! Uwielbiamy zdrową rywalizację i ten moment, kiedy stajemy na najwyższym stopniu podium! To jednak nie sukces jest dla nas najważniejszy – liczy się to, że tworzymy zgraną ekipę, przeżywającą wspólnie wszystkie emocje! Dla nas nawet porażki smakują lepiej, gdy przeżywamy je razem, i dają nam kopa oraz motywację do dalszego działania!

Naszą pasję realizujemy także poprzez udział w przedsięwzięciach artystyczno-rozrywkowych. Wielu z nas mogliście oglądać w najpopularniejszych programach telewizyjnych, takich jak “Jaka to melodia” czy “Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”. To wspaniałe, ekscytujące uczucie, móc prezentować swoje umiejętności przed tak ogromną publicznością!

W naszej szkole tańca mamy idealne warunki do dalszego rozwoju – możliwość awansu do formacji Swagg Juniors, a później SWAGG, aby w przyszłości stać się zawodowym tancerzem grupy VOLT.

Trener zespołu

Trener zespołu Swagg Kids, licencjonowany sędzia PFT, uczestniczka IV edycji programu “You Can Dance – Po prostu tańcz”. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła mając zaledwie 3 lata. Jako małe dziecko przeszła przez wiele szkół tanecznych począwszy od rytmiki, przez taniec współczesny, aż w końcu mając 13 lat trafiła do grupy Top-Toys, gdzie odnalazła style, w których spełnia się maksymalnie – hip hop i dancehall.

wyjatkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąć słów

Weź udział w Castingu

11 kwietnia 18:30

Egurrola Dance Studio Warszawa – Blue City
poziom +2, Al. Jerozolimskie 179

Zapraszamy tancerzy w wieku 8-11 lat

Aby wziąć udział w castingu zapisz się na listę uczestników korzystając z poniższego formularza. Potem wystarczy, że pojawisz się na castingu i pokażesz co potrafisz!

To Twoja szansa na rozwój pod okiem profesjonalnego trenera w jednym z naszych fantastycznych zespołów. Wraz z innymi członkami zespołu będziesz uczestniczyć w intensywnych treningach, które pozwolą Ci doskonalić swoje umiejętności, a w przyszłości występować na turniejach tanecznych i walczyć o medale, puchary i nagrody!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY    Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

    nie zgadzam się zaakceptuj