Tarcho Fresh Juniors

Zespół taneczny
Poznaj zespół Tarcho Fresh Juniors
Młodzież
Warszawa
Warszawa – Tarchomin
Hip Hop
Poznaj zespół Tarcho Fresh Juniors
Młodzież
Warszawa
Warszawa – Tarchomin
Hip Hop

Zespół założony w 2014 roku na Tarchominie. Składa się z obdarzonych dużą ambicją młodych ludzi, dla których nie ma zadań nie do wykonania! Trenują pod skrzydłami Dominiki Raczyńskiej, która zawsze może liczyć na ich zaangażowanie i ciężką pracę.

Na co dzień tancerze trenują choreografię hip hopową. Uczestniczą także w zajęciach z techniki i akrobatyki, bo są stale spragnieni nowej tanecznej wiedzy! Ale to jeszcze nie koniec ich tanecznej zajawki. Bardzo lubią pracować nad mini formacją, która regularnie rywalizuje w bitwach ekip, a także nad solówkami i duetami.

Tancerze biorą udział w wielu turniejach tańca i mają już na swoim koncie znaczące sukcesy. Są też stałymi uczestnikami obozów i warsztatów tanecznych Egurrola Dance Studio. W poprzednim sezonie stworzyli własną nagrywkę z choreografią, którą możecie znaleźć na kanale Egurrola TV na You Tube.

Doświadczenie taneczne i sceniczne zdobywają podczas występów w czasie rozmaitych koncertów i eventów, do udziału w których są zapraszani przez Egurrola Dance Agency.

Trener zespołu

Trener zespołów Tarcho Fresh i Tarcho Fresh Juniors oraz grup hip hopowych w Egurrola Dance Studio. Miała zostać gimnastyczką artystyczną, ale jej droga zawodowa poszła w zupełnie innym kierunku. Gdy miała 8 lat, mama zapisała ją na balet i tak zaczęła się jej przygoda z tańcem. Potem tańczyła w różnych dziecięcych zespołach.

wyjątkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąc słów
Filtruj po:
Zdjęcia
Filmy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj