Agustin Egurrola

Założyciel Egurrola Dance Studio
arrow-down

Choreograf

Agustin od ponad 25 lat współpracuje z najpopularniejszymi gwiazdami polskiej i światowej sceny. Tworzy oprawę choreograficzną do najważniejszych przedsięwzięć artystycznych, telewizyjnych, filmowych, rozrywkowych i sportowych w Polsce.

Juror

„Mam talent”, „Dance, Dance, Dance”, „You Can Dance – Po prostu tańcz!” i „You Can Dance – Nowa generacja” to programy, w których Agustin pełni rolę jurora oraz odkrywa niezwykłe osobowości i talenty, nie tylko taneczne.

Tancerz

Agustin wraz ze swoją partnerką taneczną Joanną Szokalską mają na swoim koncie dwanaście tytułów Mistrza Polski! Są też wielokrotnymi finalistami największych międzynarodowych turniejów tanecznych w kategorii Rising Stars, m.in. Blackpool (III miejsce), International (III miejsce), UK Open Championships (II miejsce) oraz zwycięzcami Open London Championships i Finalistami Pucharu Świata.

Laureat prestiżowych nagród

Za swoją pracę i ogromną pasję do tańca Agustin był wielokrotnie nagradzany. Zdobył m.in. 2 Telekamery Tele Tygodnia (2016, 2017), Róże Gali za „Taneczną rewolucję w Polsce”, nagrodę Lidera Przyszłości oraz Top Polish Brands międzynarodowego magazyny CEOWORLD dla Egurrola Dance Studio. Został także dostrzeżony przez jednego z największych producentów telewizyjnych na świecie – firmę Talpa Media, od której otrzymał wyróżnienie za wysoki poziom realizacji tanecznej programu „Dance Dance Dance”!

Reżyser

Agustin jest reżyserem pierwszego w Polsce tanecznego spektaklu w stylu off brodway’owskich wydarzeń ze scen Nowego Jorku. Boxality to historia o pozbywaniu się ograniczeń, poszukiwaniu wolności i wyjściu ze swojego pudełka…

Dyrektor artystyczny Manuarte

Manuarte to spełnienie marzeń Agustina o miejscu, które będzie ambasadą latynoamerykańskiej kultury, sztuki i karaibskich smaków. To właśnie w Manuarte już wkrótce będzie prezentował autorskie taneczne show – niezależne, ambitne, z ogromnym rozmachem i zaskakującą świeżością. To miejsce wypełnione muzyką, tańcem i dobrą zabawą.

Kawaler Orderu Uśmiechu

Agustin został odznaczony Orderem Uśmiechu! To wyjątkowe wyróżnienie, ponieważ jako jedyne na świecie przyznawane jest wyłącznie na wniosek dzieci. Order Uśmiechu dostaje się za tworzenie takiego świata, który jest przyjazny, bezpieczny dla dzieci oraz wpływa na polepszenie ich dzieciństwa.

Wyjątkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąc słów
Filtruj po:
Zdjęcia
Filmy

Odkryj jeszcze więcej

Odwiedź stronę

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj