Jazz One Juniors

Zespół taneczny
Poznaj zespół Jazz One Juniors
Juniorzy
Warszawa
Warszawa – Ochota
Jazz
Poznaj zespół Jazz One Juniors
Juniorzy
Warszawa
Warszawa – Ochota
Jazz

Formacja Jazz One Juniors powstała we wrześniu 2011 roku. Jej trenerami są: Paweł Michno i Karolina Maliszewska.

Zespół istnieje stosunkowo krótko, ale ma już na swoim koncie liczne osiągnięcia. Brał udział w wielu turniejach, wygrywając większość z nich. Prezentował się także na scenach teatru ‘Na Woli’ w ramach projektu ‘Up To Stage’. Poza tym tancerki Jazz One Junior występują na wielu pokazach i wspierają akcje charytatywne.

Zespół ma zajęcia z choreografii, które odbywają się 3 razy w tygodniu po 2 godziny i raz godzinne zajęcia z klasyki.

Formację tworzą tancerki w wieku 12-15 lat, dla których taniec jazzowy jest treścią życia oraz pasją, która wzbogaca i pozwala się rozwijać. Tancerki trenują dwa razy w tygodniu w bloku dwu zajęciowym po 90 min. oraz uczęszczają na zajęcia z klasyki z Panem Wojciechem Warszawskim – celem treningów jest oczywiście awans do formacji seniorów Jazz One.

Trener zespołu

rener zespołów Jazz One i Jazz One Juniors, choreograf, instruktor tańca, tancerz zawodowy (dyplom ZASP), sędzia taneczny. Specjalizuje się w tańcu jazzowym i wszelkich jego odmianach – lyrical jazz, broadway jazz, modern jazz itd. Choreograf w programie “You Can Dance – Po prostu tańcz!”.

Trener zespołu

Trener zespołu Jazz One Juniors. Pierwsze kroki taneczne stawiała na sali treningowej w rodzinnej miejscowości, zaczynając od tańca nowoczesnego. Ogromna fascynacja tańcem jazzowym i wszelkimi jego odmianami sprawiły, że w wieku 14 lat rozpoczęła naukę tej techniki w Egurrola Dance Studio.

wyjatkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąć słów

Weź udział w Castingu

8 kwietnia 17:00

Egurrola Dance Studio Ochota, ul. Żwirki i Wigury 99a

Zapraszamy tancerzy w wieku 12-15 lat

Aby wziąć udział w castingu zapisz się na listę uczestników korzystając z poniższego formularza. Potem wystarczy, że pojawisz się na castingu i pokażesz co potrafisz!

To Twoja szansa na rozwój pod okiem profesjonalnego trenera w jednym z naszych fantastycznych zespołów. Wraz z innymi członkami zespołu będziesz uczestniczyć w intensywnych treningach, które pozwolą Ci doskonalić swoje umiejętności, a w przyszłości występować na turniejach tanecznych i walczyć o medale, puchary i nagrody!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY    Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

    nie zgadzam się zaakceptuj