Disco Sharks

Zespół taneczny
Poznaj zespół Disco Sharks
Młodzież
Warszawa
Warszawa – Blue City
Disco Dance
Poznaj zespół Disco Sharks
Młodzież
Warszawa
Warszawa – Blue City
Disco Dance

Disco Sharks jest jedynym młodzieżowym zespołem disco dance reprezentującym szkołę Egurrola Dance Kids w Blue City. Nasz zespół prowadzony jest przez trenerkę najlepszego zespołu dziecięcego w Polsce – Luzik 1, panią Dominikę Spahić-Fergińską.

Do Disco Sharks należą utytułowane tancerki disco dance powyżej 17. roku życia. Regularnie uczęszczamy na rożnego typu warsztaty ze szkoleniowcami z całego świata. Nasze umiejętności szlifujemy także na obozach, na których ćwiczymy nie tylko choreografie disco dance, ale również inne style taneczne oraz zdolności akrobatyczne. Nasze treningi odbywają się 2 razy w tygodniu, a w czasie ich trwania ćwiczymy nasze choreografie solo, duety, tria oraz mini formacje do zbliżających się turniejów tanecznych. Raz w tygodniu pod czujnym okiem Adrianny Bileckiej ćwiczymy także naszą motorykę oraz technikę, aby nasz taniec był jeszcze lepszy.

W 2022 roku zadebiutowałyśmy na parkiecie Krajowych Mistrzostw IDO z naszą mini formacją, plasując się na 3. miejscu. Tym samym otrzymałyśmy możliwość reprezentowania polski na Mistrzostwach Europy IDO. Nie osiadamy jednak na laurach – wciąż pniemy się w górę po coraz lepsze rezultaty!

Trener zespołu

Trener zespołów Luzik 1 i Disco Sharks, od 2011 roku wykwalifikowany instruktor tańca sportowego. Jej przygoda z tańcem trwa od najmłodszych lat. Pierwsze taneczne kroki stawiała w Egurrola Dance Studio, gdzie dzięki ciężkiej pracy i talentowi z biegiem czasu zasiliła mistrzowskie zespoły Luz 1 i V2, prowadzone przez Joannę Szokalską i Agustina Egurrolę.

Weź udział w Castingu

27 kwietnia 18:00

Egurrola Dance Studio Warszawa – Blue City
poziom +2, Al. Jerozolimskie 179

Zapraszamy tancerzy powyżej 16. roku życia

Aby wziąć udział w castingu zapisz się na listę uczestników korzystając z poniższego formularza. Potem wystarczy, że pojawisz się na castingu i pokażesz co potrafisz!

To Twoja szansa na rozwój pod okiem profesjonalnego trenera w jednym z naszych fantastycznych zespołów. Wraz z innymi członkami zespołu będziesz uczestniczyć w intensywnych treningach, które pozwolą Ci doskonalić swoje umiejętności, a w przyszłości występować na turniejach tanecznych i walczyć o medale, puchary i nagrody!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY    Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

    nie zgadzam się zaakceptuj