Dominika Spahić-Fergińska

  • Taniec Nowoczesny
  • Disco Dance

Trener zespołów Luzik 1 i Disco Sharks, od 2011 roku wykwalifikowany instruktor tańca sportowego. Jej przygoda z tańcem trwa od najmłodszych lat. Pierwsze taneczne kroki stawiała w Egurrola Dance Studio, gdzie dzięki ciężkiej pracy i talentowi z biegiem czasu zasiliła mistrzowskie zespoły Luz 1 i V2, prowadzone przez Joannę Szokalską i Agustina Egurrolę.

O instruktorze

Trener zespołów Luzik 1 i Disco Sharks, od 2011 roku wykwalifikowany instruktor tańca sportowego. Jej przygoda z tańcem trwa od najmłodszych lat. Pierwsze taneczne kroki stawiała w Egurrola Dance Studio, gdzie dzięki ciężkiej pracy i talentowi z biegiem czasu zasiliła mistrzowskie zespoły Luz 1 i V2, prowadzone przez Joannę Szokalską i Agustina Egurrolę. Kariera taneczna przyniosła jej wiele sukcesów na arenie krajowej i międzynarodowej. Największym zamiłowaniem Dominiki od zawsze były turnieje. Rywalizacja sportowa i dążenie do celu podczas treningów przynosiło niezliczone sukcesy na zawodach.

Taneczną pasję i wiedzę przekazuje tancerzom z entuzjazmem, w przyjacielskiej atmosferze, ale zarazem w ferworze ciężkiej pracy i dyscypliny. Zawsze znajduje „złoty środek”. Dominika jest wyjątkowym szkoleniowcem, a jej podopieczni mogą się pochwalić licznymi tytułami mistrzowskimi w kilku kategoriach. Jak sama mówi, wróciła do korzeni, by dalej rozwijać pasję do disco dance – swojego wiodącego stylu tańca i połączyć ją z zamiłowaniem do pracy z dziećmi oraz młodzieżą.

Zespoły prowadzone przez Dominikę Spahić-Fergińską

Otwarty Casting
Disco Dance
Dzieci
Tak
Warszawa
Warszawa – Blue City
Luzik 1
Otwarty Casting
Disco Dance
Młodzież
Tak
Warszawa
Warszawa – Blue City
Disco Sharks

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj